Іменні номери вже давно можна віднести до mainstream, як відмінний спосіб виділити свій авто. Такий своєрідний тюнінг. Достатньо пройтись до Соборної вулиці та подивитись скільки авто вже встановили їх.

Розглянемо докладніше, де і як ще можуть використовуватися іменні номери на авто, і в яких випадках вони можуть знадобитися:

Круті номери для підкреслення власного статусу та вираження індивідуальності.

Більшість автовласників хоча б раз у житті замислювалися про придбання крутих автономерів. Проте номери з повним збігом цифр або навіть дзеркальні, можуть коштувати досить дорого. Звичайно багато що залежить від самих цифр і регіону, але цінник може досягати 1000$. Але не іменні. Ціни на іменні номери більш ніж демократичні, дивіться самі https://specznak.ua/ua/personal-numbers

Такі номери — відмінний спосіб підкреслити стиль і викликати повагу і легку заздрість у оточуючих. Зробити власний автомобіль помітним. Тепер, коли іменні номери доступні всім - це бажання може стати реальністю.

Для рекламних акцій компанії.

Одна з основних сфер, де застосувуються індивідуальні іменні номери на машину є рекламна індустрія. Власники компаній запускають цілі акції, в ході яких по місту роз'їжджають авто, оформлені в корпоративному стилі і з номерами, на яких відображено назву організації. Це відмінний спосіб зробити бренд упізнаваним і незабутнім. Більш того, це підкреслює статус компанії, яка грамотно підходить до проведення рекламних акцій.

В якості оригінального подарунка.

Іменні держ номери це не тільки спосіб підкреслити власний статус, але і можливість зробити незубутній, статусних подарунок друзям, рідним чи колегам. Адже вони є додатковими і їх легко можна перезакріплювати на інший автомобіль.
Тепер можна не ламати голову над пошуком оригінального подарунка. Готова ідея вже є. Все, що залишається - це надати ім'я, прізвище одержувача або повідомлення для нього, і воно буде надруковано на знаку, який він потім зможе використовувати на своєму авто.

Звернутися за виготовленням іменних номерів в Кременчуці слід в спеціалізовану компанію СПЕЦЗНАК, яка має великий досвід роботи в даній сфері. Замовлення приймається онлайн, а готові номери відправляються кур'єром. СПЕЦЗНАК випускає іменні автомобільні номери більше 10 років і є лідером в даній індустрії. Можете бути впевнені, що отримаєте якісне рішення за вигідною вартості.

Слід мати на увазі, що з кожним днем вільних цікавих слів для іменних номерів стає все менше. А дефіцит завжди призводить до зростання ціни. Встигніть вибрати гарні іменні номери інакше це зробить хтось за Вас.