Сьогодні важко уявити, як можна обходитися в побуті без автоматичної пральної машини. Проте в даний час різноманітність пральних машин змушує покупця вирішувати дуже непросте завдання у виборі підходящої саме йому моделі. Яку пральну машину ATLANT вибрати? Що важливо враховувати при її виборі?

Габаритні розміри

Пральну машину насамперед треба вибирати по габаритним розмірам, щоб не було проблем з її установкою в приміщенні. Чим менше місця в приміщенні, тим менше по глибині повинна бути машина. Пральні машини зі стандартною глибиною, вузькі машини, міні-машини — всі ці різні по глибині моделі пропонує офіційний сайт Атлант в Україні.

Максимальне завантаження

Міні-машини, які займають мінімум місця, мають невелику максимальне завантаження сухої білизни — до 4 кілограмів виробів з бавовни. Але цієї максимального завантаження достатньо для регулярних прання речей 1-2 чоловік. Для сім'ї з дітьми з 3-4 чоловік можна придбати невелику машину з максимальним завантаженням від 5 до 6 кілограмів сухої білизни (в залежності від моделі). Стандартні по глибині пральні машини АТЛАНТ дозволяють випрати максимально багато речей з бавовни — від 5 до 7 кілограмів (залежно від моделі) і успішно вирішують проблему прання у великих сім'ях.

Швидкість віджиму

При виборі пральної машини ATLANT не зайвим буде звернути увагу на її максимальну швидкість віджиму. ATLANT випускає машини з максимальною швидкістю віджимання від 800 до 1200 оборотів в хвилину. 800 оборотів в хвилину достатньо для віджиму будь-якого бавовняної або лляної білизни. При більшій швидкості віджиму — до 1000 оборотів в хвилину білизна буде більш сухою. А ось при швидкості віджиму 1200 оборотів в хвилину найкраще віджимати джинси.

Енергоефективність

При виборі пральної машини дбайливого покупця повинен цікавити клас енергоефективності. Клас енергоефективності вказує на споживання електроенергії даної моделі. Чим нижче енергоспоживання машини, тим вище її клас енергоефективності. Наприклад, енергоспоживання пральних машин класу А+++ зменшено в порівнянні з машинами більш низького класу А+ приблизно на 23-25%. Пральні машини atlant залежно від моделі мають високі класи енергоефективності А, А+, А++, А+++ і як не можна краще економлять кошти споживачів.

У машинах atlant передбачено просте управління: для вибору програм використовується ручка, для вибору додаткових функцій — кнопки. Ручку встановлюють на поділ обраної програми. Кнопки натискають для включення в програму додаткових функцій — загоряються світлодіодні індикатори функцій.