М'які меблі - це затишок, тепло, гармонія рідної домівки. Як приємно, коли ти втомлений, прийти додому, і відпочити на дивані! М'які меблі займає важливе місце в історії будинку і сім'ї.

Зручна конструкція і легкість збору

Сучасні м'які меблі виготовляються на будь-який смак і колір. Меблі мають різну вартість, функції та фактуру. Зазвичай в стандартній квартирі м'яких меблів не так багато: диван, крісла або м'який куточок. Процес виготовлення меблів дає клієнтові можливість вибирати спосіб використання, розкладання, перетворення спального місця: з дивана в крісло і навпаки. При пошуку якісних м'яких меблів, які можна розмістити як в залі так і на балконі, вам варто відвідати інтернет магазин Інтеріа.

Такі варіанти дуже корисні. Адже незручно і недешево для кожного випадку купувати різну меблі. А якщо прийдуть гості, можна зі спального місця зробити затишний куточок, де всі розмістяться. Або з того ж крісла спорудити затишне ліжко.

Основна конструкція м'яких меблів - металевий механізм, оснащений пластиковими або дерев'яними вставками. Міцність матеріалу, з якого виготовлені меблі, безпосередньо впливає на її термін служби. Тому, купуючи будь-які меблі, потрібно приблизно знати, як часто, наприклад, диван потрібно буде розкладати. Існує меблі, у функціях якої закладені численні розкладання, а є така, положення якої можна змінювати тільки в рідкісних випадках.

Можливість вибору матеріалу оббивки

Тут все залежить від бажання покупця. Можна спочатку вибирати меблі певного кольору і фактури, а можна навіть через деякий час після придбання поміняти його оббивку, якщо вона забруднилася або застаріла. Все ж варто пам'ятати, що світлі меблі частіше забруднюється, протирається, і на ній видно найменші недоліки. Шкіряні меблі виглядають елегантно й аристократично, але в жарку пору року може прилипати до шкіри людини, а взимку залишає відчуття холоду.

Різноманітність кольору

Перевага для найвимогливіших і вишуканих покупців. Абсолютно всі кольори веселки та навіть більше дають можливість підібрати меблі до будь-якого інтер'єру і дизайну приміщення. Занадто яскраві фарби в квартирі не заспокоюють і дратують людське око, а світлі, сірі, спокійні тони дають відчуття гармонії та спокою. При виборі кольору меблів потрібно звертати увагу на колір стін, природну освітленість приміщення, розташування вікон.

Можливість продовження терміну служби внаслідок перетяжки

Знос оббивки - проблема, яку можна легко вирішити, звернувшись до фахівців, які мають великий досвід в оновленні та перетяжки меблів. Будь-який клієнт має можливість вибрати потрібний оббивний матеріал і через деякий час отримати «заново одягнені» меблі.