У вас є діти? Навіть якщо немає, то племінники, похресники, маленькі братики чи сестрички є стовідсотково. А якщо так, то вам добре відомо, що вони обожнюють подарунки. Підліткам, можливо, хотілося б отримати у подарунок моднючі кросівки або новий планшет, але менших дітей найбільше цікавлять цукерки, шоколадки та іграшки. Чи відрізняються сучасні іграшки для дітей, приміром, з інтернет-магазину toys4brain.com.ua, від тих, якими бавилися діти років тридцять тому?  

Іграшки для дітей 80-х років

Колись – у минулому тисячолітті –дівчата бавилися ляльками, шили їм вбрання, шукали меблі для лялькового будинку і випрошували у батьків візочок для улюбленої ляльки-Ганусі. І це була, зазвичай, не лялька-барбі.  Ну, а що хлопці? Стандартний набір: солдатики, танки, машинки, залізниця, настільний хокей …. І, звичайно, Кубик Рубіка, або, як його називали, кубик-рубік. Кожна дитина мріяла його мати!

У 80-ті роки у багатьох дітей також були П’ятнашки. Акурат у кінці 70-х цю гру створили. А ще почали з’являтися електронні ігри, наприклад, електронна гра «Ну постривай!» чи футбол з Міккі Маусом. Ну, і іграшки-роботи були, смішні такі…

Сучасні іграшки: пазли та роботи-конструктори

Напевно, дитина 80-х вирішила би, що опинилася у раю, якби потрапила до сучасного світу.  У інтернет-магазині toys4brains.com.ua знайшлися би іграшки для всіх, від безтурботних малят до серйозних підлітків, які все знають краще за дорослих.

Школярі би зрозуміли, що фізика та хімія – не такі вже занудні предмети, адже закони Ньютона, наприклад, можна вивчити за грою, з Конструктором Engino STEM. З його допомогою можна скласти катапульту, літак, гоночне авто, гравітаційний млин, таран, будинок на колесах, а також вивчити дію потенціальної та кінетичної енергії. І зовсім не складно!

А ще вони би дізналися про альтернативну енергію. У третьому тисячолітті, коли на Землі живе у два рази більше людей, ніж 30-40 років тому, це питання є критичним, адже ресурси не безмежні. Склавши, приміром, гідравлічного робота-маніпулятора у вигляді роботизованої клешні (CIC 21-632 – Hydraulic Robot Arm) або Робота 14 в 1 на сонячних батареях, діти би дізналися, що енергія всюди навколо нас, і що можна примусити робота працювати без акумуляторів.

Для маленьких діточок знайшлися би неваляйки, які колись були у кожному дитячому садочку. Але на них також чекали би і сюрпризи - Fisher-Price, Lego Duplo тощо. Та й будівельні кубики CUBIKA або пазли Puzzlika малят би не розчарували.

Той дорослий, хто швидше вчиться

Загалом, діти не потонули би в океані нових іграшок та надсучасної інформації. Адже всі діти – творчі, винахідливі, талановиті і геніальні. Вони би швиденько розібралися з соціальними мережами, новими іграшками і сонячною енергією. Вони би також зрозуміли, що у новому світі є багато знайомого, наприклад, футбол із Міккі Маусом, але онлайн))

Це дорослим було би важко: навчитися надсилати SMS-ки, зрозуміти, що таке інтернет, завести акаунт у соціальній мережі чи заплатити за послуги онлайн. Вони би навіть не могли своїм дітям купити подарунок в інтернет-магазині. А діти би швидко навчились і батьків своїх навчили! І хто тоді дорослий?