Кожна із нас знає, наскільки важливо своєчасно почати доглядати за шкірою обличчя. Сьогодні безліч виробників пропонують нам засоби догляду різної цінової категорії, але не всі вони ефективні та безпечні. Компанія Spa Ceylon luxury Ayurveda пропонує вам продукцію, що виготовлена виключно із натуральних інгредієнтів та має високу ефективність, адже створена за рецептами стародавніх лікарів з аюрведи, які створювали унікальні формули тисячоліттями, з кожним роком удосконалюючи їх.

Ми вже знаємо, що саме маски мають найкращий та найефективніший вплив на шкіру. Тому сьогодні нам пропонують засоби моментального зволоження, заспокоєння, глибокого очищення шкіри обличчя. Це якісна перша допомога, але тільки у разі, якщо ви правильно підібрали засіб відповідно до типу шкіри. Маски бувають тонізуючі, які звужують пори, зволожуючі та лікувальні. Після довгого дня тонізуюча маска для обличчя відновить сили і свіжість обличчя, якщо ж у вас суха шкіра, тоді варто обрати живильну маску, а от для жирної шкіри, таку, що звужує пори, балансує та надає матовості.

Компанія Spa Ceylon luxury Ayurveda представляє великий асортимент масок, які створені на основі натуральних олій та трав. Омолоджуюча маска-детокс для обличчя з біоцелюлози сприяє інтенсивному відновленню клітин та ефективно захищає шкіру від забруднень, а також усуває порушення природніх процесів шкіри. Цей засіб створений на основі грушанки, арніки та календули, саме ці компоненти допоможуть вам звільнити тіло від токсинів та очистити забруднені пори. А папайя, зелений чай та водянка, які також входять до складу омолоджуючої маски-детокс для обличчя з біоцелюлози, сприятимуть в боротьбі з пігментацію та покращать тонус шкіри. Заспокоїть подразнення та зменшить пори ліщина, разом з евкаліптом та холодною м'ятою, а алое вера допоможе покращити загальний стан шкіри, також цей компонент відповідає і за живлення природними вітамінами B та Є.

Ще один унікальний засіб від компанії Spa Ceylon- інтенсивна маска-енергетик для обличчя з біоцелюлози. Формула цього продукту збагачена зернами Тамаринду, за стимулюючий ефект відповідає зелена кава, а виноградний сік забезпечує маску антиоксидантами. М'яко відшаровують мертві клітини шкіри грушанка та морква, а солодка, барбарис, зелений чай та готукола допомагають освітлити шкіру. Заспокійливий ефект гарантує ліщина, а грейпфрут зробить шкіру пружною та здоровою.

Джерело:https://spaceylon.com.ua/maski/