Новини - це те, за чим сьогодні стежить кожна людина не тільки в Україні, але і в цілому світі. За останній час відбулося стільки подій, які торкнулися багато народів. Чого тільки варта конфлікт Росії та України, який ось уже понад 4 років триває і не остигає, а тільки загострюється, про що свідчить конфлікт в Керченській протоці. На нашому сайті можна прочитати свіжі новини дня, що стосуються жителів Кременчука або українців в цілому.

Чим живе Кременчук?

Всі вболівальники хокею були здивовані і раді тому, що команда "Кременчук" змогла розгромити Льодяних Волков в УХЛ. Саме в Кременчуці пройшов другий матч 20-го туру. Почався матч просто, а закінчився такий оглушливої ​​перемогою.

І знову про стрілянину. Ось уже вкотре в новинах кажуть, що прості українці стріляють по перехожих зі зброї. Подібна подія не оминуло і жителів Кременчука. Невідомі обстріляли машину з людьми.

і знову повернемося до спорту. Уже відомо, що чергова гра команди Кременчук складається в найближчі години і противником буде команда Дніпро.

Все це і ще багато іншого на нашому сайті https://znaj.ua/ru свіжих новин.

Новини України

4 грудня планується зустріч двох президентів В. Путіна і Ніколаса Мадуро з Венесуели. Візит спрямований на те, щоб зміцнити дружбу між братніми народами.

ось уже кілька днів на території Франції проходять численні акції протестів. Городяни вийшли на вулиці, щоб їх почув уряд і пішло їм на зустріч. Саме так і відбувалося кілька років тому на території України. Але ось тільки українцям не вдалося достукатися до уряду, чого не скажеш про французів. Їм вдалося змусити уряд почути їх і піти їм на зустріч.

Сьогодні непогано заробляють ті, хто веде свій блог в YouTube. Сьогодні кожен третій намагається зробити свій блог популярним і самим відвідуваним, адже саме від кількості передплатників залежить його заробіток. Хто б міг подумати, що найбільш високооплачуваним блогером стане хлопчик, який ще навіть не ходить в школу. На думку Forbes, 7 річний Райан заробляє в рік 22 млн. Доларів.

Це тільки найактуальніші новини за останні кілька годин, дізнатися більше про те, що ж саме зараз відбувається в Кременчуці і в світі в цілому можна на нашому сайті. У нас тільки свіже й актуальне, заходите, читайте і будьте готові до будь-яких несподіванок.