квіти в коробціХороші квіти самі по собі є чудовим подарунком. Адже кожна людина буквально тане при вигляді таких чарівних рослин. Але, мабуть, уже стало досить банальним дарувати простий букет. Адже сьогодні існує стільки різновидів упаковок та прикрас, що голова йде обертом. В цій статті ми розповімо як прикрасити звичні квіти за допомогою звичайних подарункових коробок. А приклади є на подібних сайтах: https://bloom.gifts/kvity-v-korobkakh

Які бувають коробки

Коли мова йде про квіти в коробці, то маються на увазі упаковки не від взуття чи продуктів, а справжні святкові, для подарунків. Здається, що усі вони однакові, з картону, з кришкою, тільки колір відрізняється. Але насправді в магазинах можна знайти величезний вибір коробок на будь-який смак.

Найпростіші та найпоширеніші – це квадратні, прямокутні чи круглі із картону. В них без проблем можна помістити рослини, навіть доповнити їх цукерками чи іншими солодощами. Дно таких моделей застеляють плівкою, щоб вода не зіпсувала картон, зверху ставлять флористичний оазис, вимочений у воді, а вже у нього квіти. Так букет може залишатись свіжим навіть без вази. Їх також при бажанні можна накрити кришкою. Це досить зручно при транспортуванні, до того ж так сюрприз буде ще більш неочікуваним.

Також існують коробки-сумки. Вони зазвичай мають форму трапеції чи конуса з ручками. Їх зручно носити, та вони мають дуже цікавий вигляд. Такий вид можна знайти чи не в будь-якій флористичній крамниці.

Великою популярністю сьогодні користуються прозорі коробки. Вони можуть бути зроблені з пластику або картону з пластиком. Найбільшою їхньою перевагою є те, що букет неможливо пошкодити при транспортуванні чи зберіганні, адже квіти знаходяться всередині. Залишається лише поставити їх на видне місце та милуватися красою.

Особливо вишуканий вид – це коробки-футляри. Вони зазвичай мають прямокутну форму, їх дарують у закритому вигляді, а кожне стебло перебуває в окремій колбі. Такий подарунок виглядає дуже святково. Людина, якій таке подарують, безперечно приємно здивується.

Як доглядати за квітами в коробці

Багато хто вважає, що після святкування квіти потрібно обов’язково дістати та поставити в вазу. Але ця думка є помилковою. В середині упаковки уже є флористична губка із водою. Все, що від вас потрібно, – це правильний догляд. Ось в чому він полягає: поставте композицію у прохолодне місце, не під прямим сонячним промінням, а далі просто періодично доливайте воду. Лийте не надто багато, лише, щоб зволожити губку всередині. І не турбуйтесь, що коробка розмокне, адже на дні є целофан. Це власне і весь догляд за такою композицією!