Сучасне виробництво активно використовує пластинчасті теплообмінники. Замовляють пристрої для енергетичних станцій, судноплавства, нафтової промисловості, металургії, комунального господарства.

Являють собою пластинчасті теплообмінники обладнання, здатне передавати тепло від джерела до холодного середовища. Відбувається це за допомогою спеціальної стінки. Вона здатна передавати тепло. Складається стінка з гофрованих пластин. Зміна температури відбувається без змішування рідин.

Де замовити?

Компанія «Анкор-Теплоенерго» готова взятися за створення теплообмінного обладнання – її технічне оснащення дозволяє справлятися із завданнями будь-якої складності. Діє на ринку вона не перший рік. За цей період за виробником сформувалася репутація надійного і компетентного партнера.

Клієнти відзначають наступні переваги співпраці:

  • широкий спектр послуг;
  • якість обладнання;
  • помірна цінова політика;
  • уважний сервіс.

Бажаєте провести розрахунку теплообмінника? Для цього на https://ankort.com/ua/ передбачена спеціальна опція. Опитувальний лист допоможе правильно підібрати пристрій для об'єкта.

Розбираємося з видами

Базовим елементом теплообмінника є пластини. Вони створюються з інертних матеріалів (титан, нержавіюча сталь, сплави тугоплавких металів), стійких до корозії, механічних впливів. Потужність теплообмінника визначає товщину пластин. Параметр варіюється від 0,4 до 1 міліметра.

Є кілька моделей такого обладнання. Перший варіант – розбірні теплообмінники. Окремі пластини тут розмежовані гумовими прокладками. У паяних теплообмінниках елементи з'єднані за допомогою пайки. Зварні відрізняються невеликими габаритами. Тут пластини зі сталі або титану зварені між собою.

Пластинчасті полусварні теплообмінники. Аналогічно, як і в зварних апаратах, пластини зварюються в касети, але з'єднання останніх робиться за допомогою паронітових з'єднань. Область застосування – технічні процеси з агресивними середовищами.

Полусварні моделі виконані у вигляді конструкції з невеликої кількостю зварних модулів. Останні з'єднані лазерним зварюванням у вигляді пари пластин. Конструкція зібрана між торцевими плитами за допомогою болтів. Між кожним звареним модулем є гумовий ущільнювач.

Такі теплообмінники застосовуються в особливих випадках, коли в якості теплоносія буде використано речовина з дуже високою температурою, тиском, будь-яким іншим небезпечним параметром.

При покупці слід враховувати особливості виконання теплообмінника, адже це визначає його місце експлуатації.