З давніх часів український національний одяг, а саме вишиванка вважався не просто гарним вбранням української нації, а також гордістю та справжнім витвором мистецтва. Цей вид одягу уособлював творчий потенціал та натхнення народу, а також був своєрідним оберегом від злого ока. Вишиті сорочки, рушники та сукні були своєрідним відображенням історії народу, традицій та культури.

Цей вид вбрання не тільки дійшов до нас із глибини віків, але також пережив друге народження в світі сучасної моди. Звичайно, модні тенденції справили значний вплив на формування фасону, стилістики, а також оздоблення даного одягу. Завдяки чому на сьогоднішній день ми маємо велике розмаїття вибору національного вбрання.

Цей вид виробу стає все більш популярним серед української молоді. Це пояснюється політичними настроями в країні, а також зростанням патріотичного духу української нації. Завдяки сучасним технологіям виготовлення, а також використанню різноманітних натуральних та синтетичних матеріалів, цей вид вбрання поєднує в собі високу практичність, екологічність, а також можливість універсального використання. Не важливо, збираєтеся ви на вечірку, весілля, роботу чи прогулянку, дане вбрання завжди буде доречним.

Цікавим є той факт, що для кожного регіону притаманна своя символіка, яка має унікальне і особливе значення. По візерунках на сорочках раніше можна було дізнатися не лише те, звідки родом його власник, але і його долю.
Кожен вид орнаменту є енергетично сильним, символізує силу, здоров`я та може сприяти збільшенню достатку. Раніше цей виріб був одним із видів народної творчості. Залежно від того, для кого саме шилася сорочка, окремо підбирався і сам орнамент. Завдяки вишивці наші предки могли вкладати в кожний виріб найважливішу інформацію про його власника. Це саме той випадок, коли дізнатися усе важливе про людину можна було лише роздивившись у що, вона була одягнена і який саме орнамент прикрашав її одяг.

Візерунки мало багато значень та підбиралися окремо для жінок, чоловіків та дітей. Наприклад, для чоловічих сорочок було притаманне зображення геометричних фігур – ліній, хрестів, трикутників, кружків ат багато чого іншого.

Доволі часто на чоловічому вбранні можна було зустріти оздоблення у вигляді ромбу з крапкою у центрі. Цей візерунок вишивався нитками блакитного кольору. Наші предки вважали, що блакитний колір є символом стихії повітря. Щодо ромбу, то його співвідносили із чоловічою силою та родючістю.

Бажаєте дізнатися більше про традиційний український одяг, та придбати щось нове та особливе для себе та своєї родини? В такому разі ми з нетерпінням чекаємо ваших замовлень на нашому сайті http://ukrglamour.com.ua/ru/.