Багато людей у ​​поважному віці потребують професійного догляду та нагляду фахівців. Найближчі родичі не завжди мають можливість забезпечити їх достатньою увагою та піклуванням. У цьому випадку на допомогу приходить приватний пансіонат для людей похилого віку Родинна Турбота.

Чого бояться старенькі

Проживши на світі багато років, придбавши життєвий досвід і багаж знань, людина давно позбулася страхів. Але один з них притаманний абсолютно усім літнім людям — це страх самотності. Це почуття вводить їх в стан зневіри та пригніченості. Тому якщо ви не можете приділити їм належної уваги, забронюйте номер, приїжджайте і подивіться на пансіонат Родинна Турбота. Можливо, ви захочете розмістити їх тут.

Не баріться, адже мова йде про здоров'я і добробут дорогих вам людей! Тут вони зможуть весело проводити своє дозвілля серед ровесників, спілкуватися на цікаві для них теми, знову навчитися радіти життю! Досвідчені та дбайливі робітники зроблять все, щоб перебування в ньому стало незабутнім, наповненим яскравими, приємними враженнями!

Переваги, якими володіє будинок для людей похилого віку в Чернігові:

  1. Ідеальне місце для відпочинку. Заклад знаходиться в рекреаційній зоні. Чисте повітря, спокій і відстороненість від промислових підприємств безумовно сподобаються пенсіонерам. Вагомим аргументом на користь інтернату є і те, що, не зважаючи на деяку віддаленість від міської метушні, дістатися до нього не складе особливих труднощів. Це важливо, тому що люблять родичі безсумнівно захочуть відвідувати стареньких якомога частіше. Прогулянкова алея доведена до досконалості, газон підстригається регулярно, часто відчувається аромат свіжоскошеної трави. Уздовж доріжок розташовані лавки для посиденьок з друзями. Є й альтанка для приватних розмов.
  2. Харчування. 4-разове повноцінне харчування постояльців відповідає всім європейським вимогам. Раціон ретельно коригується дієтологом в залежності від стану пацієнта. Якщо людина не може приймати їжу самостійно, персонал негайно і ненав'язливо допоможе. Деякі продукти заборонені при певних захворюваннях. На кухні строго стежать, щоб прийняття їжі було своєчасним і приносило тільки користь. Нічого шкідливого для себе людина не отримає.
  3. Розваги та хобі. Люди поважного віку проводять своє дозвілля, виходячи зі своїх власних інтересів і побажань. Хто захоплюється доміно, кому подобається вишивати — всі знайдуть тут можливість займатися улюбленою справою.
  4. Медичні процедури. Медсестри допоможуть у відновленні після травм, будуть дивитися, щоб пенсіонери виконували посильні фізичні вправи. Також вони постійно стежать за тиском, температурою та іншими показниками. У разі неприємностей літнім людям допоможуть негайно. Контроль здійснюється постійно.
  5. Піклування. Зазвичай необхідна проста допомога в повсякденних справах і гігієні тим, кому важко себе обслуговувати (після оперативних втручань, інсультів). Ослабленій людині допоможуть прийняти ванну, змінять памперс, переодягнуть. Постільна білизна в пансіонаті Родинна Турбота завжди пахне чистотою і свіжістю.
  6. Працівники. Вони підбираються таким чином, щоб прийняті люди дійсно дбали та любили стареньких. Щире ставлення вони прекрасно відчувають. Кількість медперсоналу, нянечок — 1 співробітник на 4 постояльці. Цього достатньо, щоб встигнути подбати про кожного в повній мірі. Весь персонал має великий досвід і відповідну класифікацію, адже дуже важливо, кому ми залишаємо на піклування близьких.
  7. Документи. Установа має всі дозволи на цей вид діяльності. «Родинна Турбота» — приватний пансіонат європейського зразка!

Щоб переконатися в цьому, зідзвоніться зі співробітниками та приїжджайте подивитися самостійно.

Подаруйте вашим близьким радісну і безтурботну старість!