Найкращим способом нанесення малюнка є друк на склі львів. Чому? При такому способі створюється ілюзія об'ємного зображення. Завдяки цьому малюнок може додавати приміщенню обсягу, візуально розширювати простір і підкреслити стиль інтер'єру. Реалістичний пейзаж на скинали Вибір дизайну фотодруку повинен ґрунтуватися на базових кольорах кухні. Класичні білі скинали з малюнком у вигляді великих фруктів, ягід, чашок кави ідеально виглядають в інтер'єрі в стилі модерн і підійдуть для маленької кухні. А от чорно-білі зображення міст, екзотичні квіти і стилізації підійдуть для великого простору і добре поєднуються зі світлою і яскравою меблями.

Щоб прикрасити вашу кімнату варто купити фотообої львів.

Є ще кілька способів нанесення малюнка на скло. Стереопечать. Завдяки такому способу нанесення можна отримати скинали 3D, тобто зображення вийде максимально об'ємним і глибоким. Вибрати можна будь-який малюнок – від морського узбережжя, зерен кави до соковитих апельсинів. Єдина вимога – малюнок для скинали, незалежно з якого скла він буде виконаний, повинен мати високу якість і великий дозвіл.

Замовити друк на склі можна http://www.decorprint.com.ua/

Плівка. Такий варіант нанесення малюнка вважається самим бюджетним, так як використовується не фотодрук на загартованому склі, а проста клеюча плівка. Вона може мати малюнок, на якому зображені квіти, витончені чашечки кави старовинного стилю або чудернацька абстракція. Для фартуха з скинали плівка може бути матовою, рельєфною або прозорою. Вартість таких виробів істотно нижче стереопечати. Єдине, що варто враховувати – фартух повинен щільно прилягати до стіни, щоб постійна дія пари і вологи не призвело до відшарування або знебарвлення малюнка.

Найголовніша трудність у виборі кухонного декору полягає в умінні поєднати якість із зовнішньою привабливістю.