Перед початком будь-якого курсу лікування, діагноз здоров'я порожнини рота пацієнта має велике значення. Пародонтит є інфекційним захворюванням, що викликається мікроорганізмами які проникають до структур, які підтримують зуби, викликаючи хронічне запалення різного ступеня тяжкості. Пародонтит не можна ігнорувати, тому що він може привести до серйозних наслідків, включаючи втрату зуба. Ось чому так важливо якомога раніше звернутися за порадою до висококваліфікованих фахівцiв. Якщо у вас виникла проблема, рекомендуємо звернутися в українсько-швейцарського стоматологічну клініку «Healthy Dent» в Києві, де лікування періодонтиту проводиться сучасними методами лікування.

Що таке пародонтит?

Пародонтоз - це інфекційне захворювання, яке викликається агресивними бактеріями. Ці мікроорганізми проникають в периодонт, тобто в структуру, яка підтримує зуби, яка складається з ясен, кістки, кореневого цементу і периодонтальної зв'язки, де вiн викликае хронічне запалення тканин.

Чому виникає захворювання?

1.      Захворювання пародонтит зазвичай викликається низкою взаємопов'язаних факторів, але найбільш поширеним є погана гігієна порожнини рота. Забезпечення хорошою щоденної гігієни порожнини рота - це перший і найважливіший крок у запобіганні появи симптомів захворювань пародонту, а також регулярні огляди у стоматолога.

2.      Погана гігієна порожнини рота дозволяє бляшці концентруватися в областях, які найбільш важкодоступні за допомогою зубної щітки. Згодом зубний наліт перетворюється на зубний камінь, який, якщо його не видалити швидко, викликає запалення, яке може стати хронічним. Хронічне запалення пародонту руйнує зв'язку між зубом і яснами, викликаючи резорбцію кістки і, нарешті, породжуючи періодонтит.

Симптоми захворювання:

  • Кровоточащие ясна;
  • Поганий запах з рота;
  • Хворобливі відчуття зуба і ясна;

У профілактичних цілях слід:

  • Чистити зуби після кожного прийому їжі;
  • Використовувати рідину для полоскання рота кожен день;

К дотриманню правил гігієни порожнини рота в домашніх умовах також слід поєднувати з відвідування стоматолога, який усуне зубний камінь, який неможливо видалити в домашніх умовах.

Чому варто звернутися в стоматологічну клініку «Healthy Dent» в Києві?

1.      Клініка займається діагностикою захворювань за допомогою сучасних методів, проводить молекулярно-біологічні тести, які дають точні і ефективні дані, необхідні для розробки індивідуального лікування.

2.      Лікарі використовують не тільки новітні та кращі технології, а й інноваційні способи лікування пацієнтів. Ви можете довіритися фахівцям клініки, які розробили новий спосіб лікування захворювання з використанням лазерної технології: безболісний, ефективний і гарантує позитивні результати.

3.      Цінова політика лояльна і доступна для всіх пацієнтів.

Українсько-Швейцарський стоматологічна клініка "Healthy Dent" пропонує послуги на високому професійному рівні. На сайті клініки можна записатися на прийом в будь-який зручний час. Скористайтеся перевагами і будьте здорові!