Надійне позбавлення від залежностей у наркоцентрі

«Всеукраїнський інститут залежності» пропонує пройти якісне, доступне і анонімне лікування наркоманії та алкоголізму. Протягом багатьох років ця лікувальна установа займається боротьбою з патологічними залежностями та досягла в цьому напрямку величезних успіхів.

Надійне позбавлення від алкоголізму та наркоманії в наркоцентрі

Правила результативного лікування

Для того щоб лікування залежностей приносило позитивні, стабільні результати, слід дотримуватись таких правил:

 1. Конфіденційність - взяття на облік, розголос особистої інформації лякає і самих пацієнтів, і їх близьке оточення. Тим більше, що згодом у такої людини можуть виникнути проблеми, пов'язані з виїздом за кордон, отриманням прав, влаштуванням на певну роботу.

 2. Комплексність. Неефективно обмежуватися однією лише детоксикацією, кодуванням або іншими методами лікування. Результативний терапевтичний курс повинен бути комплексним, що поєднує в собі медичну допомогу, психотерапевтичні методики, психоаналіз, роботу в групах взаємодопомоги.

 3. Соціальна реабілітація - важлива для того, щоб людина відновила втрачені знання, навички, міжособистісні зв'язки, змогла визначитися з цілями на подальше життя та підготувався до виписки.

 4. Робота з близьким оточенням. Від членів родини та найближчого оточення залежної людини багато в чому залежать результати лікування і, найголовніше - стабільність ремісії. Тому велика увага повинна приділятися роботі з близькими реабілітанта. У сучасному центрі родичам пацієнта надаються цілодобові безкоштовні консультації, для них проводяться батьківські дні та сеанси сімейного системного психоаналізу. Також надається кваліфікована допомога в лікуванні співзалежності.

 5. Індивідуальний підхід. Зовсім неефективно застосовувати якусь загальну програму до роботи з усіма залежними людьми. Кожна людина має свої особливості характеру, психотип, темперамент. Відрізняються також і причини, що спровокували розвиток захворювання. Тому кожен пацієнт проходить попередню діагностику, що включає в себе психоаналіз, консультації психотерапевта. Виходячи з отриманих результатів, для нього складається індивідуальний реабілітаційний курс.

 6. Терапевтичний супровід та допомога в ресоціалізації - важливі для фіксування результатів проведеного лікування та профілактики зриву. Важливо, щоб після виписки людина отримувала не тільки психологічну допомогу, а й соціальну підтримку, що сприяє її швидкої та успішної адаптації в суспільстві.

Дотримання цих ключових принципів багато в чому забезпечує ефективність і досягнення довгострокових результатів лікування алкоголізму та наркоманії.

Телефон безкоштовної консультації

+38 (099) 508-08-88

Послуги та пропозиції

«Всеукраїнський інститут залежності» пропонує не тільки комплексне лікування алкоголізму та наркоманії в умовах госпіталізації, але й такі послуги:

 1. Комплексна первинна діагностика.

 2. Виклик наркологів та психологів додому в цілодобовому режимі.

 3. Надання цілодобових телефонних та онлайн-консультацій.

 4. Екстрена детоксикація.

 5. Надання першої медичної допомоги при наркотичній ломці, інтоксикації, отруєнні, багатоденному запої, білій гарячці.

 6. Примусове лікування алкогольної та наркотичної залежності (метод інтервенції).

 7. Трансфер пацієнта у клініку при наявності такої необхідності.

У програму проживання в клініці входять не тільки медичні послуги, але і здорове, правильно збалансоване харчування, організація дозвілля, психологічна підтримка. Більш детальну інформацію про вартість та методику лікування можна дізнатися на сайті клініки https://narkologicheskiy-centr.com/ua/ .