Мабуть, всі, хто поставив перед собою мету якісно утеплити свій будинок, задаються питанням: який матеріал краще вибрати, та де його купити? Компанія Tiger Bud пропонує вам великий вибір матеріалів для утеплення фасадів по найвигіднішім цінам- звідси ви гарантовано закажете якісний матеріал та гарно утеплите свій будинок.

Найпопулярнішими матеріалами для утеплення приватних будинків вважається пінопласт та мінеральна вата. Давайте детальніше розглянемо основні переваги та особливості цих матеріалів, щоб зробити обґрунтований вибір матеріалу.

Оцінюючи вартість пінопласту та мінвати, очевидно, що перший матеріал коштує в рази дешевше. Перейшовши на це посилання, ви можете самостійно ознайомитись з актуальними цінами, та впевнитись в тому, що утеплення будинку пінопластом вийде вам майже у два рази дешевше, у порівнянні з утепленням мінеральною ватою.

Порівнюючи зручність монтажу, також можна виділити пінопласт.  Завдяки тому що він більш щільний та твердий ніж мінвата, працювати з ним зручніше. Але варто зауважити, якщо стіни вашого будинку криві, щільно приклеїти пінопласт до них буде важко. В цьому випадку треба відповідально віднестись до проклеєного слою.

Головною характеристикою утеплювача є його теплопровідність. Порівнюючи мінеральну вату та пінопласт, можна сміливо зробити висновок, що ці матеріали майже однакові. Пінопласт має показник 0,033-0,037 В/м*К, а мінвата- 0,035-0,045 В/м*К. На практиці різниця незначна та ніяк не позначається на теплопровідності матеріалу.

Оцінюючи показники водопоглинання, слід зауважити, що мінеральна вата більше поглинає вологу та повністю втрачає свої гарні теплоізоляційні властивості. У свою чергу, пінопласт вважається більш стійким матеріалом до води. А показник паро проникності у мінвати навпаки вищий, тому стіни утеплені нею «дихають» краще, а можливість утворення грибків та плісняви відповідно менша.

Мабуть, всі ми бажаємо, щоб матеріали для утеплення будинку не тільки ідеально виконували свої завдання, але і прослужили довго. У мінеральної вати фей показник вищий, тому що вона виробляється з неорганічних матеріалів.

І, наостанок зауважимо, що якісний матеріал для утеплення будинку - це джерело ідеального мікроклімату в вашому домі, тому рекомендуємо вам робити свій вибір на користь перевірених брендів, ознайомитись з якими ви можете на сайті компанії Tiger Bud.