Догляд і турбота про літніх людей у приватному пансіонаті «Hospice»

Люди похилого віку потребують не тільки в медичній допомозі і грамотному догляді, але і повноцінному спілкуванні, належній увазі, турботі. Саме це пропонує своїм постояльцям приватний спеціалізований пансіонат «Hospice». Співробітники до кожного пацієнта шукають індивідуальний підхід і роблять все можливе, щоб наповнити життя своїх підопічних радістю, яскравими враженнями, позитивними емоціями.

Турбота і догляд за людьми похилого віку в приватному пансіонаті

Про пропозиції пансіонату

Хоспіс надає всебічну допомогу і підтримку літнім людям, які з віком стають все більш безпорадними. Для постояльців пропонуються різні варіанти розміщення в залежності від стану їх здоров'я та побажань родичів. Здоровим людям похилого віку надається можливість як постійного, так і тимчасового поселення. Також в станах закладу проводиться лікування і реабілітація після травм, операцій, перенесених інсультів, інфарктів та інших захворювань.

У пансіонаті працюють кваліфіковані лікарі, досвідчені доглядальниці і медсестри, здатні належним чином подбати про хвору людину. При наявності такої необхідності надається допомога в проведенні гігієнічних процедур і заходів, спрямованих на профілактику пролежнів та явищ застійного характеру. Масажисти і перукарі допомагають постояльцям виглядати доглянутими та привабливими, що також дуже важливо для настрою, поліпшення життя людей похилого віку.

Організація дозвілля і вільного часу

Важливу роль співробітники хоспісу приділяють організації цікавого проведення часу своїх підопічних. Літнім людям особливо потрібні спілкування, позитивні емоції та нові враження. Перебуваючи в пансіонаті, вони знаходять нових друзів, вірних співрозмовників в особі медичного та обслуговуючого персоналу, психологів.

Кожен новий день насичений безліччю цікавих і захоплюючих справ: виготовленням виробів, заняттями творчістю і художньою самодіяльністю, прогулянками на свіжому повітрі, оздоровчою гімнастикою, музикою, танцями. Займаючись улюбленим хобі, знаходячи для себе нові захоплення і способи самореалізації, люди похилого віку молодіють на очах, стають бадьоріше і енергійніше.

Тут постійно проводяться різні культурно-розважальні заходи. Усі свята та дні народження постояльців відзначаються тут як у великій родині. При цьому співробітники розуміють і важливість спілкування літньої людини з родичами. Тому близькі можуть вільно відвідувати постояльців у будь-який зручний час, а також забирати їх додому на вихідні чи свята.

Про переваги хоспісу

Будинок пристарілих «Hospice» на тлі інших спеціалізованих установ подібного профілю має такі переваги:

  • застосування найпередовіших, інноваційних методик;

  • оснащеність сучасними меблями та обладнанням;

  • комфортні умови проживання;

  • демократична цінова політика;

  • індивідуальний підхід до кожного постояльця;

  • високий рівень кваліфікації персоналу.

Більш детальну інформацію про принципи роботи і послуги, якими можна отримати по телефону або на сайті пансіонату https://hospice.com.ua/.