Кутовий диван користується великою популярністю завдяки зручності та функціональності, надійності і практичності. Сучасні дивани кутові представлені в широкому розмаїтті, бувають різних розмірів і форм. Такі меблі дозволяють раціонально використовувати простір по кутах і організувати як основне, так й додаткове спальне місце.

Основні переваги кутових диванів

До основних переваг кутових диванів відноситься наступне:

• надійність і міцність конструкції;

• простий механізм трансформації;

• тривалий термін служби;

• велика різноманітність моделей і форм;

• раціональне використання простору;

• організація спального місця;

• стильний дизайн;

• місткість.

На кутовому дивані можна одночасно розмістити велику кількість гостей, при цьому він виглядає стильно й естетично. Купуючи такі меблі для вітальні, можна обійтися без крісел і ефектно розділити кімнату на функціональні зони. Конструкція будь-якого дивана складається з міцного каркаса, наповнювача, опорних елементів, кріплень і механізму трансформації.

Особливості та характеристики кутових диванів

Якісні дивани від виробника відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості, надійністю і зручністю, прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр приміщення. Вони можуть бути статичними і мобільними (трансформерами). Статичні моделі збираються і комплектуються на фабриці, при цьому блоки надійно з'єднані між собою.

Мобільні моделі складаються з окремих модульних блоків, які можна легко і швидко поміняти місцями, що особливо актуально при зміні інтер'єру. В якості наповнювача використовується пінополіуретан або пружинний блок. Більшість сучасних виробників пропонують багатофункціональні моделі з ортопедичним матрацом, що дозволяє створити зручніше і комфортне спальне місце.

При виборі моделі рекомендується визначитися з габаритними розмірами і механізмом трансформації (дельфін, єврокнижка, акордеон, розкладачка, пума і ін.). Залежно від форми кутові дивани бувають декількох типів: П-образні, Г-образні і у вигляді півкола.

Г-образні моделі користуються високим попитом серед покупців, вони відрізняються стильним дизайном і зручним застосуванням. П-подібні моделі підходять для просторих кімнат і дозволяють ефектно розділити простір на функціональні зони. Вироби у вигляді півкола підкреслюють вишуканість інтер'єру, підкреслюючи креативність та оригінальність.

Перед покупкою кутового дивана рекомендується заздалегідь визначитися з місцем установки, цільовим призначенням і функціональністю. Якщо меблі планується використовувати в якості спального місця, то краще вибирати моделі з зручними та комфортними ортопедичними матрацами, які забезпечують повноцінний і здоровий сон. Важливим моментом також є якість оббивки і декор, вони повинні гармоніювати з іншими оздоблювальними матеріалами в приміщенні, бути практичними і яскравими.