У вас є шафа, повний одягу, яку ви не носите? Кожен день ви дивитеся на свій гардероб, щоб вибрати, що одягти, але немає нічого, що відображає ваші смаки? Може бути, тому що ви зберігаєте речі, які вам не потрібні і які займають місце даремно: сорочка неправильного розміру, екстравагантне плаття, яке носять тільки один раз, або куртка, отримана в подарунок, але це не у вашому стилі. Ми розуміємо вас, тому що видалення невикористаної одягу з шафи може бути стомлюючої операцією, яка займає дорогоцінний час.

Можливо, ви вже думали про те, щоб продати або наприклад, віддати одяг і дати їй нове життя, так як вона може бути кому небудь придатний, а ви тим самим звільніть місце в шафі для нових вражень, які принесуть вам речі секонд хенд від українського інтернет - магазину «Мега секонд-хенд». Продовження терміну служби одягу, яка більше не використовується, наприклад, економить ресурси навколишнього середовища. Очевидно, вам доведеться мати справу з тим, що потенційні покупці повинні будуть прийти до вас додому, щоб побачити і помацати те, що ви повинні продати, але це того варто.

Магазин «Мега секонд-хенд» працює на вторинному ринку вже багато років, і наші фахівці точно знають, яка цінність кожного використаного об'єкта, навіть коли мова йде про одяг від європейських брендів, ми знаємо ціну кожної бу вещи, яка продається на вагу за зниженою ціні. За допомогою даного інтернет - магазину ви можете негайно внести в свій гардероб багато нового одягу, яку ви будите носити з великим задоволенням, і чи знаєте ви, чому? Тому що у вашому розпорядженні прекрасна, гостинна і яскрава обстановка, в якій можна безкоштовно переглянути весь електронний каталог товарів, де демонструється тільки новий перелік актуальних речей цього сезону. Ми працюємо для вас і разом з вами для досягнення спільної мети, тому товар обновляється майже кожного дня. Також ми робимо доставки одягу по всій країні.

«Мега секонд-хенд» використовує ексклюзивну систему, щоб гарантувати максимальну прозорість і захистити вас на 100%. Ви можете зареєструватися онлайн, на порталі магазину, і постійно відстежувати нові надходження товарів. У той момент, коли вони будуть доставлені на магазин, ви отримаєте повідомлення по електронній пошті або реквізитами, які залишите в анкеті покупця. Пам'ятайте, що використана брендовий одяг залишається на показі протягом певного часу, так як інтернет - колекції одягу періодично мають оновлення.