Чи можна підготуватися до незалежного зовнішнього тестування, просто відвідуючи школу? В цьому випадку здати тести буде складніше. По-перше, навчальна програма трохи відрізняється від плану тестування. По-друге, в рамках ЗНО задаються питання не тільки одинадцятого класу. Щоб відповісти правильно, треба згадати вже пройдений в минулі роки матеріал.

Оптимальне рішення - перейти на https://naurok.ua/course/zno та записатися на онлайн курси ЗНО, які нададуть в стислому вигляді необхідну інформацію. Це оптимізує процес підготовки.

Вирушаємо "На урок"

Проект naurok.ua посприяє з підготовкою до тестування. У чому плюси пропонованої їм програми? Вона дає не тільки теорію - в рамках практики учні відпрацьовують проходження тестів. Це дозволяє освоїтися з системою ЗНО. До того ж при такій методиці навчання простіше виявити прогалини в знаннях і заповнити їх.

Викладачі разом зі школярами будуть вирішувати завдання різного рівня, аналізувати їх. Це дасть учням розуміння принципу.

Само собою, курс дає багато теоретичних знань. Це ємний матеріал, в якому немає такої кількості води, як у багатьох підручниках. Лаконічно подана інформація простіше і швидше запам'ятовується учнями.

Відвідувати курси варто заради того, щоб дізнатися корисні лайфхаки. Онлайн підготовка також включає вивчення системи оцінювання.

Як проходять заняття

Школярам пропонуються відеоуроки, які припускають інтерактивний підхід. Відбувається взаємодія, учень краще втягується в тему заняття. Після лекції школяр отримує домашнє завдання. Воно необхідне для закріплення пройденого матеріалу.

Чим викладачі проекту краще за інших лекторів? Вони самі проходили тестування і знають його особливості та принципи.

Школярам забезпечується підтримка на всіх етапах підготовки. Кожен може отримати додаткові консультації, в рамках яких будуть роз'яснені всі нюанси.

Плюси підготовки онлайн

Можна привести багато аргументів на користь такого формату:

  • Економія сил. Учню не потрібно їхати після школи на додаткові заняття.
  • Збереження часу. Таким чином можна заощадити до двох годин на день на дорогу туди і назад.
  • Зручний графік занять. Школярі самі визначають час лекцій. Це дозволяє підлаштувати додткові заняття до повсякденного графіку.

Зверніть увагу, що у школярів є можливість отримати додаткові матеріали.

Одна з переваг підготовки з “На урок” - гейміфікація процесу. Ігрова форма спрощує процес запам'ятовування нової інформації.