Сьогодні, майже кожен другий приділяє дуже багато часу спорту та правильному харчуванню. Спорт є невід'ємною частиною життя та грає дуже важливу роль у здоров'ї кожної людини.

Шукаєте гарний фітнес-клуб? Дуже популярним є фітнес клуб Софіївській Борщагівці, який відрізняється від інших клубів своїм обслуговуванням, доступністю цін та висококваліфікованим персоналом. Більш детально інформацію можна вивчити на сайті клуба та скористатися послугами.

Основні послуги фітнес-клуба у Києві:

  • аква-зона;
  • тренажерний зал;
  • групові заняття;
  • студія боксу;
  • дитячій клуб;
  • студія манікюру та SPA − кабінет.

Це місце де ви можете займатись спортом та получити задоволення від різноманітних процедур, які допомагають слідкувати за вашим здоров'ям. Всі процедури проходять у просторих кабінетах з використанням сучасного обладнання та новітних технологій.

В фітнес-клубі працює висококваліфікований тренерський склад, який проходив навчання закордоном та готовий поділитись знаннями. З вами будуть працювати інструктори, які мають великий досвід роботи в цій сфері та готові працювати з вами на результат.

Ви можете відвідувати цей заклад разом зі своїми дітьми. Фітнес-клуб пропонує для вас просторі тренажерні зали, сучасне обладнання, чисті роздягальні та душі, спортивні басейні та прекрасний вид з вікна.

Кожен з нас приходить до зали з якоюсь своєю метою. Деякі мріють мати ідеальні форми та бажають схуднути. Другі відновлюються після травм або хвороби, треті ж бажають підвищити свій професійний рівень підготовки.

Дуже великим плюсом є те, що вам буде забезпечено теплий прийом. Адже погодьтесь, що завжди приємно повертатися туди, де вам завжди ради у будь-яку погоду, час та пору року. Привітний персонал це велике досягнення клубу.

В фітнес-клубі створені ідеальні умови для індивідуальних або ж групових тренувань. На сайті клубу ви можете більш детально розглянути фото клубу, обрати тренерів та почитати відгуки постійних клієнтів, які вже багато часу відвідують клуб та залишаються задоволеними.

Якщо говорити про ціни, то цінова політика досить гнучка та лояльна. Ви можете придбати щомісячний безлімітний абонемент, або ж абонемент на декілька занять та процедур. Якщо ви дуже зайняті, та не впевнені, що завжди зможете приїжджати до клубу, тоді вам буде зручно оплачувати заняття кожного разу по приїзду. Адміністрація підбере найбільш вигідний для вас варіант оплати.