Фотогальваніка стає все більш популярним способом отримання екологічної та дешевої енергії. Але чи впевнені ми, що наша широта підходить для такого типу ідей? Теоретично у нас не так багато сонця. Як побудувати сонячну електростанцію Solarbud.Energy в Україні? З чого потрібно почати і які умови повинні бути виконані, щоб насолодитися зеленою енергією? А може, навіть на цьому заробляти?

Приватна сонячна електростанція

Кожен, хто є власником будинку або планує його збудувати, задається питанням, як оптимізувати його функціонування. Ми намагаємось покращити теплоізоляцію будівлі, думаємо про безпеку, а також про повсякденні зручності. Ми не тільки проектуємо набагато приємніші інтер’єри та акуратні фасади, ніж раніше. Ми також намагаємось збагатити наше повсякденне життя сучасними ідеями. Все частіше ми чуємо про інтелектуальні будинки, а також про енергонезалежні будинки або будинки з нульовою енергією. Чи не було б чудово бути незалежним від електростанції та почати виробляти власну електроенергію? У наш час це найбільш можливо. А в нашій широті абсолютно можливо реалізувати.

Тому під українським небом маленькі сонячні електростанції на задньому дворі стають все більш популярним методом виробництва власної електроенергії. Установки зазвичай монтуються на даху, але ви також можете використовувати вільну ділянку

Фотоелектричні комірки поглинають енергію, що надходить від сонця, а підключений до них інвертор перетворює його на змінний струм. Все це підключено до нашої домашньої електричної системи. Таким чином ми можемо виробляти стільки електроенергії, скільки нам потрібно, і якщо ми виробляємо її занадто багато, ми «віддаємо» місцевій енергокомпанії, яка повертає нам гроші за це. Чи можете ви багато заробляти таким чином? Можна, звичайно, значно заощадити на витратах на електроенергію. Все залежить від:

  • розміру нашої системи,
  • власної політики поводження з електроенергією.

Що нам для цього потрібно? Перш за все, бажання і вільний дах з правильним ухилом. Сонце та установка зроблять інше самі.

Сонячна електростанція як бізнес

Є інвестори, які зацікавлені в набагато більшому масштабі. Вони не хочуть виробляти електроенергію лише для себе та своїх близьких. Вони зосереджені на більших скупченнях сонячних панелей, які зазвичай розташовані на пологих схилах пагорбів або вільних полях, де нічого не посаджено. Це дуже сучасна інвестиція і вимагає початкового внеску, але, безумовно, окупається в перспективі. Порівняно з іншими відновлюваними джерелами енергії, фотоелектрика є найбільш доступною та простою в застосуванні системою.

Сонячні електростанції в Україні

Власна сонячна ферма - ідея, безумовно, не для всіх. Перш за все, вам потрібен великий шматок землі у вашому розпорядженні. Хоча все частіше трапляються випадки інвесторів, які спеціально купують або орендують відповідні місця. Варто додати, що цей вид інвестицій підтримується і субсидується спеціальними програмами, оскільки краще поводження з природним середовищем є звичною справою для всіх нас, і кожен кіловат, що надходить з поновлюваних джерел енергії, - це в епоху проблем смогу та зростаючого глобального потепління, дуже необхідно.