Освіта це завжди прогрес, завжди розвиток і засіб для досягнення мети. Хіба можна чогось досягти не маючи знань, не здобувши якісну освіту, звичайно ні. Ще з дитинства ми мріємо ким станемо  коли виростемо, як будемо жити, що будемо мати. І звичайно перший крок до здійснення мрії це  якісна освіта. В Україні є багато вищих навчальних закладів, які випустили із свої стін відомих , успішних  і освічених людей. І одним із таких на сьогодні є Київський Інститут Бізнесу та Технологій http://kibit.edu.ua/.

На базі КІБіТ у кожного бажаючого є можливість здобути не тільки вищу освіту, але  підвищити кваліфікацію, отримати бізнес освіту МВА.

На сьогодні це навчальний заклад, який відповідає всім міжнародним вимогам. Студенти які тут навчаються, мають змогу займатися науковою та бізнесовою діяльністю в межах навчальної програми,  спілкуватися, обмінюватися досвідом не тільки з вишами України, але і за її межами. Програма навчання в інституті передбачає стажування  за кордоном, обмін студентами та викладачами між університетами різних  Європейських країн.

Сучасна матеріально - технічна база інституту, забезпечує якісне навчання, можливість  проявити свій творчий та науковий потенціал, спонукає до реалізації самих амбітних і сміливих планів.

Якщо ви бажаєте стати досвідченим фахівцем в галузі економіки, навчитися керувати фінансами,  досягти  успіхів в галузі страхового або кредитного бізнесу, то  факультет економіки, радо розкриє перед вами свої двері.

Для тих хто хоче навчитися приймати правильні рішення, керувати не тільки власним життям, втілювати  самі грандіозні ідеї і досягати успіху - факультет менеджменту стане першою сходинкою до наміченої цілі.

Важко переоцінити значення психології в нашому житті. Ця наука розкриває  самі потаємні куточки людської душі, пояснює вчинки, передбачає поведінку. Для тих хто хоче навчитись розуміти інших, бачити проблему  з середини, мати можливість підтримати і дати впевненість ближньому, факультет психології стане невичерпним джерелом знань.

Всі викладачі Київського Інститут Бізнесу та Технологій, професіонали, з великим науковим і практичним досвідом, які понад усе бажають передати  найкращі знання своїм учням, спонукати молоде покоління до нових звершень і перемог.

Вибираючи  КІБіТ, ви вибираєте для себе мудрого, з великим досвідом і знаннями вчителя, який дасть вам все необхідне, щоб впевнено рухатись по життю і досягати вершин.