Срібло — благородний метал, який личить кожній дівчині, незалежно від кольору її шкіри, очей і волосся. Вважається, що прикраси з нього потужні обереги, а ціна за грам сплаву, разом з простотою обробки робить його одним з найбільш поширених матеріалів для виготовлення прикрас. З цього металу створюють пусети, підвіски, каффи, кліпси та не тільки, а переконатися в цьому, можна подивившись каталог срібних сережок, наприклад, тут. Популярність, поширеність і віра в магічні властивості срібла привела до того, що прикраси з нього зазвичай купують для того, щоб носити кожен день.  

Сережки срібні на кожен день

Найголовніше, що потрібно знати про прикраси з благородного металу зі вставкою з дорогоцінного, напівдорогоцінного і навіть штучного каменю — жодне фото срібних сережок і навіть відео, не передасть того, як вони будуть виглядати насправді. Чи підійде ювелірний виріб дівчині, звичайно, залежить від форми обличчя, а також кольору очей і волосся, але не менш важливо, щоб воно пасувало їй по духу. Все перераховане нижче — базові рекомендації про які слід пам'ятати, так само як і про те, що з будь-якого правила є виключення. Сережки зі срібла на кожен день рекомендують вибирати враховуючи:

  1. Форму обличчя. Прикраси можна використовувати для того, щоб візуально приховати недоліки та акцентувати увагу на перевагах зовнішності. Мініатюрні гвоздики роблять риси обличчя помітними та виразними, а великі сережки-конго, навпаки, притягнуть увагу до себе. Круглолицим дамам рекомендують вибирати прикраси з подовженою формою, а дівчатам з протилежною проблемою — кулясті. Гостре підборіддя можуть пом'якшити круглі та краплеподібні сережки. Важливо пам'ятати, що навіть власницям "ідеального" овального обличчя може не пасувати той чи інший дизайн, наприклад, тому що прокол в мочці на пару міліметрів ближче або далі від черепа. Без примірки можна купувати гвоздики, а ось з сережками з англійською та французькою застібкою потрібно бути обережніше.

  2. Колір очей. Є два загальних правила: по-перше, чим світліше очі, тим прозоріше повинен бути камінь, по-друге, вставка повинна бути схожого відтінку. Дівчатам з блакитними та сірими очима можуть підійти топази. Хризоліт ніби створений для світло-зелених, а гранат для жовто-карих. Сапфіри, аметисти, онікс і рубіни краще виглядають на дівчатах з темними очима. 

  3. Гардероб. Прикраси повинні гармоніювати зі стилем одягу. Сучасний дрес-код, в тому числі робочий, далеко не такий строгий, як буквально 80 років тому. Проте, дотримання балансу між одягом і прикрасами — ознака гарного смаку, який завжди в моді. 

Якщо хочеться носити сережки кожен день, переконайтеся, що в них, і особливо в інкрустації, немає гострих країв, які можуть застрягти в волоссі та залишати сліди на обличчі після сну. Крім того, сережки з благородного металу обов'язково повинні пройти перевірку якості. До прикрас додається документ, що підтверджує якість сплаву, пломба від пробірної плати та відбиток з номером проби. У разі срібла це може бути тільки цифра 925.