Майстри з компаній, чия історія обчислюється століттями, створюють унікальні речі, вкладаючи в них душу. Основний момент, який у своїй враховується — якість. У підсумку виходять хронометри марок, відомих на цілий світ. Звичайно ж, для виготовлення таких годинників використовуються дорогі матеріали, а також задійснюється праця справжніх профі. Саме тому брендовий хронометр — це стильний, статусний аксессуар.

Стильна, якісна брендова річ, наприклад, як моделі годинників Panerai не коштуватиме мало, навіть не багато — дуже багато. Вартість швейцарських хронометрів провідних брендів, за думкою експертів інтернет-магазину Імідж, відома будь-кому, хто хоч раз заглядав в магазини ювелірних аксесуарів. Але сьогодні є вихід — часто є варіант купити годиник відомих брендів.

Точні хронометри відмінної якості

Якісні швейцарські годинники — не новина. Багатьом людям давно зрозуміло, що будь-яку брендову річ легко відтворити, не втративши в якості. Над годинником працюють такі ж професіонали, тільки вони не носять уніформу зі словами "Vacheron Constantin" або "Panerai". Досить сказати, що тут повторюється ситуація зі смартфонами iPhone — людина платить трохи за річ і побільше — за ім'я.

годинник panerai submersible

Ціни на хронометри постійно змінюються, але в цілому залишаються на рівні декількох тисяч. Це цілком розумна ціна для людини, яка заробляє і любить приємну розкіш. Адже такі оригінальні хронометри коштуватимуть ті ж гроші, тільки в доларах, євро і швейцарських франках.

Що ж собою являє швейцарський годинник?

  • Швейцарський годинник класу люкс часто створюється в Австрії, Бельгії. Цей момент не можна пропускати — в країнах-сусідах Швейцарії збираються багато хронометрів відомих брендів. Навряд чи хтось засумнівається в майстерності австрійських фахівців.
  • Має механізм з Японії або оригінальний швейцарський ЕТА. Часто його збирають на самій батьківщині годинників, але японці теж відрізняються педантичністю і точністю в питаннях створення якісних механізмів.
  • Виконана з якісних матеріалів. Якщо ремінець зі шкіри — значить, буде шкіра, і натуральна. Циферблат оброблений циркону — так воно і буде.

годинник panerai submersible chrono slytech special edition

Слід також розуміти, що моделі годинників популярних брендів і їх підробка — це різні речі. Підробки це найдешевші, як правило, китайські низькоякісні годинники з імітацією функцій оригіналу. В них використовуються дешеві сплави метала з гальванічним покриттям або пластика, "одноразові механізми", а велика частина функцій виявляються непрацюючими.

Але, як зазначають експерти інтернет-магазину Імідж, якісні моделі годинників мають ціну, що в декілька разів нижче, аніж вартість оригіналу. При цьому, зовнішний вид вироба майже неможливо відрізнити від оригінального хронометру і лише тільки сам власник такого годинника буде знати про його ціну.