Японська кухня — смачна й поживна, через що її часто замовляють в службах доставки. При цьому, це не стандартний фастфуд, через якого може зіпсуватися шлунок або фігура. Суші в Сумах з доставкою — це спосіб швидко, смачно і корисно поїсти, а головне, це низькокалорійні страви, тому ваша фігура залишиться в незмінному вигляді. Замовити суші в Сумах з доставкою читачі можуть за посиланням, а в статті — критерії вибору та огляд ресторанів.

Рейтинг кращих доставок суші та ролів в Сумах

Даний рейтинг був складений на основі головних критеріїв вибору служби, які радять ресторатори. Умовно фактори можна поділити на дві категорії: якість їжі та рівень обслуговування. До першої категорії відносять різноманітність меню, свіжість продуктів, технологію приготування. У другій категорії ресторатори виділяють територію обслуговування, швидкість доставки, поведінку персоналу.

Кошик Суші

Суши cет

Місцева служба доставки, яка популярна серед мешканців Сум. Як позиціонує себе компанія — це мережа супермаркетів і магазинів, а японська їжа — один з напрямків діяльності. Це невеликий заклад, що пропонує клієнтам роли, суші, сети по класичним і фірмовим рецептом. Наприклад, рол Каліфорнія в магазині суші представлено відразу в декількох рецептурах з головною відмінністю — начинкою (краб, тунець, тигрова креветка, лосось). Середній цінник за рол 73 грн, а за сет — 355 грн.

Сушия

Суши cет

Всеукраїнська мережа ресторанів японської кухні, яка ставить собі за мету знайомство українців зі смачними та самобутніми стравами. Місцеві кухарі строго дотримуються технології приготування японських страв, а в меню є роли, суші, сети, салати, супи та інші категорії. В меню є класичні та фірмові рецепти. Наприклад, рол Каліфорнія готують за класичним рецептом, а також зі свіжим або копченим лососем. Середня ціна за один рол — 109 грн. Мінімальна сума замовлення 150 грн, а отримати їжу ви зможете вже через 60 хвилин.

Суші-Майстер

Суши cет

Регіональний ресторан, основна спеціалізація якого — суші та роли. Попри гучну назву, вибір у клієнтів не такий великий. Наприклад, рол Каліфорнія представлений тільки в одному рецепті, і то, фірмовому. У меню його можна знайти під назвою DE-LUX з цінником 129 грн. При цьому, негативних відгуків більше, ніж хотілося б місцевим. Зокрема, клієнти часто незадоволені технологією приготування японських страв, особливо урамакі. Рис дуже липкий, а роли розсипаються.

Kilogramm Sushi Project

Роллы

Локальний ресторан, що пропонує мешканцям Сум японську їжу з доставкою. Суші, роли, сети, дитячі роли та десерти — головні категорії в меню. Наприклад, Каліфорнії можна замовити за 89 грн, а сет для компанії — за 699 грн. Демократичний цінник і технологія приготування на хорошому рівні, правда умови доставки НЕ буде перевагою. На сайті вказано 60 хвилин як час очікування, але на практиці клієнти часто скаржаться на довгу доставку. Щоб отримати безкоштовну доставку, потрібно зробити замовлення понад 300 грн.

Avenue Sushi-Pizza

Суши

Сервіс, що пропонує місцевим японську й італійську кухню з доставкою. Більше не потрібно вибирати піцу або суші, можна замовити все відразу. При цьому, ціни на позиції меню середні: Каліфорнія — 89 грн, сет — 659 грн. Адміністрація обіцяє, що замовлення ви отримаєте до 80 хвилин, проте клієнти часто скаржаться на непередбачуване очікування до двох годин. Також місцями страждає технологія приготування японських страв, особливо ролів і урамакі.