Колись відсутність вибору було основним критерієм пошуку обручок, вимоги до них були вкрай прості: однакові по дизайну, різного розміру, в ідеалі золоті. Нашим сучасницям та їх обранцям доводиться неабияк постаратися, щоб знайти в нескінченності пропозицій ту пару обручок, яка влаштує обидві сторони.

Тенденція носити різні обручки прийшла до нас з Голлівуду, саме там зоряні наречені відстояли право носити ту обручку, яка подобається їм, а не ту, що виготовлена в комплектах. Втім, ніхто не забирає права, щоб обручка була вибрана в одному стилі, ніяких строгих норм з приводу носіння таких прикрас наша сучасність не висуває. Тим більше, варіантів в ювелірних магазинах, більш ніж достатньо, з мільярд (не менше!) обручок на прилавках салонів, ломбардів, пропозицій аукціонів - обов'язково знайдеться та найзаповітніша пара, яку будуть з однаковим задоволенням носити обоє.

Як обрати обручку?

Якщо відволіктися від величезного асортименту та пропозицій, перше, про що потрібно згадати при покупці обручок - вам тепер носити їх щодня. Це означає, що прикраса має в першу чергу бути зручною. Ще неодмінно згадати, що обручка не має виходити за рамки вашого власного стилю: хтось віддає перевагу костюмам та запонкам, і на цей випадок непогано співвіднести дизайн обручки з наявним гардеробом і його перспективами на найближчий час.

Розмір

Обов'язково згадайте, що до вечора пальці можуть трохи набрякати, та врахуйте це, вибираючи розмір - не варто купувати обручку, яка сидить впритул, обов'язково потрібно врахувати буквально міліметр по внутрішньому колу під вільну посадку.

Це ж правило стосується і чоловіків - популярне пояснення «втратив обручку» зовсім не говорить про небажання носити прикрасу. Зміна ваги, висока щоденна активність та набряклість пальців до кінця дня можуть недобре пожартувати над чоловіком.

Бюджет

Ювелірні вироби - тема для розрахунку вартості складна. Здається, на перший погляд, все просто: складаються ціна за грам дорогоцінного металу, каменю (при наявності) - і приблизно вже можна орієнтуватися, яку частину весільного бюджету можна витратити на обручки.

У багатьох сім'ях обручки передаються від матері до дочки, від бабусі - онучці. А найвищим схваленням вибору сина вважається передача сімейної реліквії від його батьків майбутній невістці. І це велика честь для потенційної дружини, тому що ця реліквія є символом кохання та надії на довге сімейне життя.