Справжній грип, також званий вірусом, є інфекційним захворювання, яке викликається вірусами і може привести до сильної лихоманці, сильного головного болю, болі в тілі і сухого дратівливого кашлю. На відміну від застуди, грип зазвичай вражає не тільки дихальні шляхи, а й весь організм. Симптоми зазвичай з'являються швидко і різко і часто проходять протягом тижня. Більш детально можна ознайомитися тут: grippua.com.ua.

Віруси грипу поширені у всьому світі і можуть швидко змінитися. У зимові місяці - в основному після зміни року - в Україні бувають хвилі грипу різного ступеня і ступеня тяжкості. Грип передається крапельками, такими як чхання, кашель або мова. Ви також можете заразитися, потискуючи руки і дверні ручки або інші предмети. Ризик зараження особливо збільшується там, де багато людей - наприклад, в громадському транспорті, школах або торгових центрах.

«Справжній» грип: що це?

Сезонний грип, викликаний вірусами грипу, є високоінфекціоним захворюванням всього дихального тракту, до якого слід ставитися особливо серйозно через його іноді небезпечних для життя ускладнень. Певні типи вірусів грипу, а саме типи A і B, є причиною класичного сезонного грипу. Всього існує три типи вірусів грипу: A, B і C.
Найбільш серйозні і далекосяжні спалахи викликані вірусами грипу
A мають серйозні ускладнення після грипу. Аналогічно, пандемія вірусу грипу по всьому світу відбувається практично тільки при грипі А. Це пов'язано, крім іншого, з унікальною здатністю вірусу грипу А постійно змінювати дві специфічні білкові структури на своїй поверхні: гемаглютинін і нейрамінідазу. Віруси грипу передаються головним чином через крапельну інфекцію, але також можуть бути викликані прямим контактом, питною водою або забрудненими поверхнями або об'єктами потрапляють в корпус.

Грип: діагностика грипу та його терапія 

«Справжній» грип порівнюється з серйозним захворюванням. Тому важлива своєчасна діагностика грипу. Це гостра респіраторна інфекція, яка може заразитися різними вірусами грипу. Віруси дуже легко передати безпосередньо іншим людям. Інша частина хвилі грипу йде під назвою «сезонним грипом».

Як я можу захистити себе і інших?

Щеплення від грипу - кращий спосіб захистити себе і інших від хвороб. Постійний комітет з вакцинації рекомендує проводити вакцинацію, особливо для груп високого ризику, включаючи людей у ​​віці 60 років, вагітних жінок, хронічно хворих, а також працівників і жителів будинків для людей похилого віку або будинків для людей похилого віку, а також людей з дуже високим ризиком зараження себе та інших, наприклад, медичним персоналом або люди в установах з великим суспільним рухом.