Ні для кого не є таємницею те, що юридична консультація в наш час відіграє вкрай важливу роль у суспільстві. Адже всі сфери життя так або інакше пов’язані з правовими відносинами. Беручи кредит у банку, купляючи автомобіль, будинок або влаштовуючись на роботу, ви вступаєте у договірні відносини, в яких у вас є права та обов’язки. Якщо одна з сторін не виконує домовленостей, виникає спір, який можливо залагодити лише за допомогою досвідченого фахівця у галузі права.

Користуйтесь швидкою допомогою

Юридичний інтернет-портал Протокол – це інтернет-сервіс, який надає юридичні послуги в режимі онлайн. Аудиторія цього проекту налічує тисячі людей із різних куточків України. В основі створення ресурсу лежить ідея про те, що біля семидесяти відсотків усіх юридичних послуг можуть бути надані без необхідності відвідування офісу юриста. На юридичному інтернет-ресурсі можна взаємодіяти з професійними юристами, консультуватися, готувати документи, отримувати ефективний юридичний захист, читати актуальні юридичні новини. Абсолютно любий користувач може одержати тут моментальну консультацію з правових питань, а практикуючі юристи мають додаткове джерело отримання доходу та досвіду. Найкращі експерти дали відповіді вже на більше ніж дев’ять тисяч питань.

Стати користувачем порталу дуже просто. Потрібно лише зареєструватися в декілька кроків, і через лічені хвилини ви зможете взяти участь у обговореннях та відвідати юридичний форум. На інтернет-ресурсі постійно розглядаються питання стосовно житлового, податкового, сімейного, господарського та іншого законодавства. Власникам бізнесу пропонуємо відвідати розділ аутсорсингових послуг, за допомогою якого ви зможете винайняти юриста для вирішення питань свого підприємства. Тепер не має потреби утримувати юридичний відділ та щомісяця сплачувати заробітну платню. Проста і зручна система пошуку фахівця допоможе обрати експерта за рейтингом, місцем розташування або вартістю послуг. Відвідуючи юридичні форуми, ви не завжди впевненіу кваліфікації людини, яка надає відповіді. На нашому порталі консультують тільки дипломовані фахівці у галузі права та юриспруденції.

Якщо вам потрібна швидка та безкоштовна юридична допомога, запрошуємо стати користувачем інтернет-ресурсу «Протокол» та отримувати професійні поради онлайн.