Підвищити безпеку об'єкта можна, встановивши на ньому відеоспостереження. Виробники охоронних систем пропонують різні технічні рішення. Найсучасніший варіант - IP-комплекти. Можна купити відеоспостереження такого типу для об'єктів, де забезпечується стабільне інтернет з'єднання.

Переваги IP-відеоспостереження

Є кілька причин, за якими варто вибрати цю технологію. Основні переваги IP-відеоспостереження:

  • Можливість переглядати відео з камер в режимі реального часу.
  • Відсутність територіальних обмежень - можна підключитися до системи, перебуваючи за кордоном.
  • Перегляд відео на екрані будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету (смартфона, планшета, ноутбука, телевізора).
  • Можливість перегляду відразу декількома користувачами.
  • Відсутність обмежень за кількістю камер.
  • Проста установка і швидкий демонтаж бездротових камер.

У комплекти IP-відеоспостереження входять камери з високою роздільною здатністю і розширеним функціоналом. Пристрої часто доповнюються звуковими датчиками, мікрофонами, детекторами руху і переговорними пристроями. Як правило, IP-камери добре фіксують об'єкти в русі, забезпечують яскраве і деталізоване зображення.

Що враховувати при виборі системи IP-відеоспостереження?

Враховуйте тип камер. Можна замовити звичайні циліндричні моделі. Вони практичні, обходяться недорого. Є системи з купольними камерами. Такі пристрої компактні і виглядають акуратно. До того ж матовий купол не дозволяє зрозуміти, куди саме спрямована камера. Відповідно, зловмисники не будуть обізнані про «сліпі зони».

Один з найефективніших і функціональних варіантів - поворотні камери. Вони обійдуться дорожче. Зате такими пристроями можна керувати дистанційно. Переглядаючи відео з них в режимі реального часу, ви зможете зумувати зображення або направляти камеру в потрібну зону.

При виборі враховуйте розширення, кут огляду камер. Перевагою буде наявність ІК-підсвічування. Вона робить систему відеоспостереження ефективної в нічний час доби.

Має значення, де саме ви будете розміщувати камери. Виробники пропонують вуличні і внутрішні комплекти відеоспостереження.

Де купити систему відеоспостереження?

Компанія TRASSIR спеціалізується на IP відеоспостереженні. Тут можна придбати комплекти обладнання, замовити проектування та встановлення системи. На сайті представлена ​​техніка відомих брендів з гарантією.