Сендвіч панелі мають чудові естетичні характеристики, також варто відзначити хороші показники енергозбереження, вибравши сендвіч панелі, монтаж об'єктів може бути виконаний швидко і з відносно невеликими витратами. Цей будівельний матеріал широко використовується при зведенні об'єктів різного призначення, це можуть бути торгово-розважальні комплекси, складські приміщення, промислові об'єкти, агропромислові комплекси і багато іншого. Важливою особливістю вибору цього матеріалу є можливість виконувати роботи в будь-який час року, незалежно від сезону будівництво може вестися без обмежень.

Види сендвіч-панелей

Вибираючи сендвіч панелі монтаж може бути виконаний із за діянням різних технологій і визначити відповідну можна в залежності від виду цього будівельного матеріалу. На будівельному ринку виробниками представлено широке розмаїття матеріалу, варто виділити наступні кілька видів даної продукції:

• Моделі з відкритим типом замка. В даному випадку передбачена досить проста конфігурація замкового з'єднання, що дозволяє виконувати швидку стиковку панелей. Замок представлений двома виступами і відповідно двома пазами. З'єднання надійне і перешкоджає попаданню вологи, але при цьому забезпечує необхідну вентиляцію утеплювача.

• Моделі з термозамком. Це вже більш складна форма з'єднання. Вона дозволяє домогтися додаткової міцності конструкції, також знижується рівень втрат тепла.

• Моделі з закритим типом замка. В даному випадку передбачена ступенева форма. Таке рішення знижує рівень втрат тепла, але при цьому досягається хороша вентиляція утеплювача.

• Покрівельні моделі з замком покрівельного типу. В даному випадку передбачений невеликий напуск уздовж всього листа, що дозволяє захистити замок від проникнення вологи.

• Покрівельні моделі з оверлап. Випуск з профлиста формує великий нахлест при монтажі панелей по довжині ската, тим самим досягається герметичність покрівлі.

Різноманітність варіантів дозволяє підбирати клієнтам найбільш зручний варіант сендвіч панелей для зведення різних об'єктів з відповідними вимогами.

Типи сендвіч панелей в залежності від утеплювача

Залежно від використовуваного типу утеплювача можна виділити такі різновиди цього будівельного матеріалу:

• Як утеплювач використовується мінеральна вата.

• Як утеплювач використовується пінополіуретан / пенополіізоціанурат.

• Як утеплювач використовується пінополістирол.

Всі перераховані види утеплювача забезпечують високий рівень експлуатаційних, міцностних і вартісних характеристик. Важливим показником є можливість матеріалу протистояти горінню, адже спалахнувши в одному місці матеріал може повністю вигоріти і пошкодити все навкруги. Найбільш вдалим по даному критерію є мінеральна вата, саме вона практично не горить.