Робота у Польщі цікавить 90% українців, які думають, що закордоном зможуть заробити грошей на вирішення своїх фінансових завдань. На трудовому ринку багато посередників, які розуміють, що заробітчани готові платити гроші навіть за інформацію.

Оголошення шукаю роботу в Польщі перехоплюються інформаційними агентствами, але для заробітчанина співробітництво з ними – справжня лотерея. Чи можливо знайти роботу в Польщі без посередників та як це зробити?

Що треба знати перед тим, як шукати роботу в Польщі без посередників?

Давати оголошення шукаю роботу в Польщі - не найкращій спосіб знайти собі цікаву вакансію. Перед тим, як шукати роботу слід вирішити для себе декілька моментів:

• Де ви хочете працювати;

• Скільки грошей ви хочете отримувати;

• В яких умовах ви можете працювати та який графік роботи для вас комфортний;

• Чи є у вас специфічна освіта, робочі навички, які можуть знадобитися роботодавцю;

• Чи володієте ви іноземною мовою та як це можна використати;

• В яких сферах ви готові працювати, а на якій роботі працювати не будете ніколи.

Робота у Польщі для українців зустрічається у різних сферах. Чим краще ви будете розуміти, які сфери вам підходять, тим простіше буде знайти роботу.

Крім того, треба вирішити питання з періодом заробітків. Якщо ви хочете мати постійну роботу пошук піде одним шляхом, для тих, хто хоче знайти сезонну або тимчасову роботу варіанти пошуку інші.

Як знайти постійну роботу в Польщі?

Якщо ви хочете постійно працювати закордоном вчити польську мову доведеться хоча б на початковому рівні. Знання мови відразу ставить вас на сходинку вище у порівнянні з заробітчанами, які не розмовляють.

Якщо ви знаєте польську мову складіть резюме та відправляйте його в компанії де хотіли б працювати. Можна зробити це разом з перекладачем, який виправить помилки та правильно оформить резюме.

Це допоможе знайти вакансію, яка оплачується вище, а умови праці будуть такі ж як у поляків. Залишатися постійно працювати в Польщі хочуть не всі українці, більшість із них шукають сезону або тимчасову роботу.

Як знайти сезону чи тимчасову роботу в Польщі?

За такими вакансіями краще звертатися до кадрових агентств. Вони мають свою базу роботодавців, які пропонують заробітчанам непогані умови праці та зарплатню.

Кадрове агентство допоможе зібрати та правильно оформити документи. Якщо потрібна буде консультація чи допомога закордоном координатор допоможе вирішити складне питання.

Оплачується робота агентства відсотком від заробітної плати або ж фіксованою сумою. Це не продаж вакансій чи інформації, агентства реально займаються працевлаштуванням.

До 90% відсотків українців, яким швидко потрібна тимчасова робота користуються послугами компанії. В результаті вони можуть поїхати працювати за декілька днів та почати заробляти.

Треба пам’ятати, що працювати слід тільки легально, а також враховувати, що це буде фізична праця. Консультація кадрового агентства дозволить зрозуміти на що можна розраховувати та як знайти підходящу роботу.