Ми, львів’яни, вивчаємо японські хоку і дивуємося їх мудрістю. У себе вдома намагаємося відтворити сад каменів, та в результаті закохуємося в цей райський куточок, відпочиваючи там не лише тілом, але й душею. Із завмиранням серця дивимося за цвітінням японської вишні й захоплюємося її ніжністю. Але, особливо нестримно, до нашого життя увійшла японська кухня. Зокрема, суші від львівської смачної доставки ОКАДА.

Тисячі різноманітних ресторанів та кафе у Львові пропонують страви японської кухні, особливо роли та суші. На пострадянському просторі, ще не так давно подібні дослідження могли собі дозволити лише люди з чималим достатком. Але сьогодні все зовсім по іншому. Придбати набори для приготування суші у Львові або просто замовити доставку суші чи ролів від доставки OKADA може кожен, що бажає.

Суші, які складаються з найзвичніших для японців інгредієнтів, спочатку призначалося для бідних верств населення в Японії, на сьогодні є одним з страв, що найчастіше замовляються, у світі продаються як в дорогих ресторанах, так й в закладах на кшталт фаст-фуду. Тому головне питання, чим суші відрізняються від ролів, дуже актуальне. У цій статті ми спробуємо відповісти на усі основні питання, що стосуються різноманітності ролів і суші Львову з допомогою львівської доставки OKADA.

Особливості страв доставки суші у Львові

Суші – вважаються традиційною позицією японської кухні. Найдешевшою їжею в східній країні досі є риба, якої в океані дуже та дуже багато, й рис, який віками використовувався за основу сільськогосподарської культури Японії. Саме ці 2 продукти є основою суші. Справжні суші у Львові готує онлайн-ресторан OKADA.

Особливості страв доставки ролів у Львові

Роли – це різновид суші у місті Львів, яких велика кількість. Цей вид суші придбав найширше визнання і поширення споживачів. Дуже шкода, але дані про того, хто уперше почав скручувати суші, не збереглись. Існує велика кількість видів суші, які різняться не лише по складу, але й по своїй формі. Щоправда, класичні суші є закругленою перепічкою з рису, на яку кладеться шматочок риби і усе це перемотують тонкою смужкою з водорості норі.

Самі "роли" пішли від англійського слова та означає "скручувати". Головними інгредієнтами для ролів і суші є довго зерновий рис з підвищеним рівнем клітковини, цукор, рисовий оцет, соєвий соус, сіль, а також морепродукти. До цих страв прийнято подавати гірчичний соус васабі, який знищує усі мікроби в рибі, а також надає особливий присмак усьому блюду.

Для виготовлення суші беруть сирий тунець або сьомгу, копченого вугра, восьминога, а також креветки.

Щоб приготувати суші, також знадобитися придбати норі, в яку і завертатиметься начинка.

Але якщо ви хочете прямо зараз насолодитися смаками Японії, то замовте в суші й роли у Львові на сайті доставки суші по Львову OKADA: https://okada.com.ua/