Генератори електроенергії є найважливішим обладнанням для майстерень, будівельних майданчиків та багатьох інших місць, де необхідна електрика. Вони особливо корисні в ситуаціях, коли відбувається відключення електроенергії, спричинене, наприклад, стихійним лихом, негодою або технічними проблемами в електростанції. Дизельні генератори найчастіше використовуються в промисловому секторі, особливо в будівництві або реконструкції.

У разі пошкодження генераторної установки та необхідності придбання запчастин, каталог запчастин Перкінс пропонує на вибір повітряні фільтри, котушки запалювання, регулятори напруги, запобіжники, котушки двигуна, а також інші елементи, необхідні для правильної роботи генератора. Використовуючи асортимент Перкінс, ви можете повернути генераторну установку до повного робочого стану.

Варто зазначити, що не завжди використання так званих замінників буде дешевшим, ніж оригінал Перкінс. Крім того, неякісні запасні частини або витратні матеріали можуть знищити пристрій вартістю навіть декількох тисяч гривень.

Заміна витратних матеріалів та запасних частин оригінальними Перкінс - це гарантія правильної роботи машини, пристрою чи двигуна. Всі запчастини, замовлені у офіційного дистриб'ютора Перкінс в Україні, ідентичні виробам, встановленим на кожному двигуні та машині. Крім того, вони підбираються відповідно до серійних номерів, що гарантує ідеальну відповідність кожної деталі конкретній машині чи двигуну.

Використання неоригінальної частини впливає на функціонування генератора. Після такої операції пристрій не працює на 100% відповідно до параметрів виробника. Тому варто використовувати лише оригінальні запасні, наприклад:

  • фільтри,
  • ущільнювачі,
  • кільця,
  • жири та масла.

Щоб гарантувати найвищий рівень якості та надійності роботи дизельних генераторів, використовуйте лише нові, оригінальні запчастини Перкінс або їх еквівалент для ремонту чи заміни. 

Використання неоригінальних запасних частин або елементів неналежної якості може негативно вплинути на працездатність системи контролю викидів. Купуючи оригінальні запчастини та аксесуари Перкінс, що виготовлені з найкращих матеріалів та точно відповідають технічним вимогам вашого пристрою, ви маєте гарантію безвідмовної роботи дизельного генератора протягом багатьох років. Широкий вибір оригінальних аксесуарів та запчастин є тільки у офіційного дистриб'ютора Перкінс в Україні, який також виконує:

  • діагностику,
  • обслуговування,
  • ремонт двигунів Перкінс.