На різноманітних промислових виробництвах та комплексах вода використовується у досить великих об'ємах, а її якість має відповідати заданим нормам.

Щоб отримати промислову воду, яка найбільш максимально відповідатиме даним стандартам потрібно правильно обрати обладнання для підготовки та очищення води.

Допомагаючи сформувати технічне завдання фахівці AquaTechnicalSystems аналізують вимоги до очищеної води, оцінюють якість вхідної води за наявним аналізом замовника, вивчають та розглядають питання залучення до процесу водоочистки устаткування, яке уже встановлене на виробництві. На наступному етапі підбирається і обчислюється водоочистка (фільтри, станції дозування, стерилізатори) для виробництва.

AquaTechnicalSystems неодноразово втілювали в життя складні проекти із відповідністю суворим санітарно-гігієнічним нормам: реалізація системи водопідготовки для харчових підприємств, в яких вода входить до складу кінцевого продукту; виконання проекту очищення води, що використовується в технологічному процесі (наприклад, як теплоносій в системах нагрівання, на котельнях або в парогенераторах).

Разом з нами Ви будете впевнені у чистоті, якості та відповідності промислової води.