Кожній компанії необхідно обзавестися власним представництвом у Мережі. Сайт буде виступати вітриною, безкоштовним рекламним майданчиком, контакт-центром. Тут можна розмістити інформацію про компанію та її продукти/послуги. Веб-ресурс не тільки допомагає продати, а й позитивно впливає на імідж компанії - організаціям з професійно підготовленим сайтом довіряють більше.

Кому доручити верстку?

У Storm Media вдасться замовити сайт відповідного типу – візитку, корпоративний портал. Фахівці також займаються створенням посадочних сторінок і інтернет-магазинів. Вартість послуг залежить від типу ресурсу.

Розробка відбувається у кілька етапів – спочатку сторонами узгоджується проект, потім клієнту надають чорнову версію. Після її утвердження відбуваються правки і проводиться підготовка сайту до запуску.

При виборі виконавця варто перевірити його портфоліо і подивитися список попередніх замовників. Зі Storm Media співпрацюють авторитетні вітчизняні організації – на сайті можна подивитися список клієнтів. Тут також приведено онлайн-портфоліо.

Шаблон чи ексклюзивний сайт?

Деякі компанії намагаються економити, верстаючи сайти за допомогою конструкторів. У шаблонних ресурсів два плюса – цінова доступність і швидкість створення. Однак в іншому вони програють веб-майданчикам, створеним за індивідуальним замовленням. У шаблонного сайту стандартизований дизайн, урізаний функціонал. Він не здатний витримувати серйозні навантаження – високий трафік, збільшений опціонал сповільнюють роботу, призводять до зависань.

Ексклюзивний сайт, створений з нуля, набагато якісніший. Він відрізняється унікальним оформленням, широким функціоналом, продуманою структурою. Такі сайти працюють без збоїв і завжди готові до системної інтеграції. До того ж їх SEO-оптимізація проходить простіше і швидше.

Сайти 2020: що диктують тренди?

Можна виділити кілька тенденцій в веб-дизайні:

  • Сторітеллінг. У вигляді ролика, gif-анімації.
  • Адаптивні логотипи. Лейбли автоматично підлаштовуються під розмір екрану мобільного гаджета.
  • Білий простір. Зручно для реалізації дизайнерських ідей і не дає користувачеві втратити концентрацію.
  • Студійні мінімалістичні фото. На них зображений всього один об'єкт, що відображає ідею/концепцію фірми.

Веб-дизайнери також охоче вдаються до яскравих кольорів в оформленні та намагаються міняти розташування блоків. Інформацію часто структурують за методом ламаної сітки. Блоки хаотично розподілені по сторінці, що привертає увагу і підвищує інтерес користувачів до вмісту.