Пригін автомобілів з Європи та інших частин світу вже багато років дуже актуальний. Це відмінна альтернатива покупці авто в Україні. При цьому, якщо ви хочете придбати старий варіант, то пригін з Литви або інших європейських країн буде однозначно вигідним рішенням.

Чому автомобілі з Литви дешевше і краще?

Здавалося б, пригнати авто з-за кордону складніше і клопітно, тому послуга повинна бути дорогою. На ділі виходить так, що цей варіант майже завжди на 15-30 відсотків дешевше, ніж придбання аналогічного варіанту автомобіля на ринку України. На це є кілька причин:

1.       Обслуговування автомобілів в Європі коштує значно дорожче, ніж в Україні. При цьому там діють різні норми і стандарти, що роблять обслуговування обов'язковим. Так, коли автомобіль вже має значний пробіг, для багатьох автовласників варіант продажу авто і покупки нового часто є більш вигідним, ніж регулярні оплати сервісного центру. З цих же причин в Європі б/у ринок транспортних засобів розвинений погано, тому коштують такі варіанти там недорого.

2.       З огляду на те, що в багатьох європейських країнах середні заробітні плати вище, ніж в Україні, там люди частіше купують нові автомобілі, через що ринок уживаних авто перенасичений.

Крім вартості, машини з Литви мають і інші переваги. Так, наприклад, б/у варіант з Литви буде обов'язково якісніше і надійніше, ніж аналогічний варіант на українському ринку. Пов'язано це не тільки з тим, що обслуговування авто в Європі проводиться тільки на офіційних станціях технічного обслуговування, але і з тим, що дороги в Європі набагато кращі і більш рівні. Це сприяє тривалій експлуатації автомобіля. Крім того, в Україні розвинені мережі нелегального палива, що також псує двигуни. В Європі цього немає, і б/у варіанти набагато краще, ніж у нас.

Як пригнати автомобіль з Литви?

Самостійно зайнятися пригоном автомобіля з Литви для власних потреб, звичайно, можна. Але для недосвідченої людини можуть бути проблеми - важливо правильно оформити всі документи, розрахувати і провести розмитнення і так далі. Послуги сторонніх осіб і організацій, які мають великий досвід в даній сфері, будуть вельми корисні. Це заощадить не тільки час і нерви, а й, як показує практика, фінанси.

Ви можете знайти виконавця на пригін потрібного авто на сайті VARTA.UA - це перевірена і надійна біржа надання даних послуг. Тут зареєстровані десятки приватних осіб і багатьох офіційних компаній, які зможуть запропонувати свої послуги. З огляду на те, що сама біржа є гарантом якості послуг, такий варіант буде дуже вигідним. Адже тут всі учасники ринку строго перевіряються, а грошові кошти виконавцю переводяться тільки після завершення угоди.

Зареєструватися на сайті для пошуку виконавця дуже просто - на це потрібно всього пара хвилин. Після реєстрації ви можете розміщувати оголошення, в якому можете вказати будь-які дані бажаного автомобіля, аж до рідкісної комплектації, наявності додаткового обладнання і так далі. Відгуки виконавців не змусять вас довго чекати - пропозиції про послугу почнуть надходити майже моментально.