Ви чули таке слово як «Barbershop» і навіть не уявляєте що це означає?

Це — місце для сильних духом чоловіків, які виявили бажання гарно виглядати.

Це не просто перукарня, це команда спеціалістів, які не тільки зроблять гарну зачіску і брутальну бороду, а й вислухають Ваші думки і стануть для Вас кращим співрозмовником. Саме у цьому атмосферному місці GC barbershop у Львові — Ви відчуєте першокласний сервіс обслуговування і рівень професійної майстерності.

Якщо ви є носієм шикарною бороди - вам забезпечено повагу чоловіків і увагу жінок. Але чи все ви знаєте про це брутальному аксесуар? Скільки волосся в середньому налічується на обличчі бороданя? Яка довжина найдовшої бороди? Як знайти бородатий острів? У цій статті ми поділимося з вами деякими цікавими фактами про бороді.

Цікаво?

  • У чоловіків з білим кольором волосся борода росте набагато швидше, ніж у чоловіків з темним волоссям. Швидкість росту волосся на обличчі безпосередньо залежить від рівня тестостерону в крові чоловіка. Борода складається з 7-15 тисяч волосків. А росте вона зі швидкістю 14 сантиметрів на рік. А Ви знали, що процес відрощування рослинності на обличчі має свою назву - «погонотрофія».
  • Існує людина, яка володіє найдовшою бородою, його звуть Бхаі Сінгху, він проживає в Індії. Рекордна довжина становить майже 2,5 метра. Чоловік зізнається, що він не голив бороду тільки з міркувань віри і не планував потрапити в Книгу рекордів Гіннеса.
  • За часів правління Петра I був введений «податок на бороду». Вся справа в тому, що імператор ненавидів довгі бороди і особисто відрізав зайві сантиметри рослинності у бояр. До слова сказати, в ті часи подібний податок діяв також в Англії і Франції. Заборона на бороду існував у військах Олександра Македонського. Це було викликано не особистою неприязню полководця, а вразливістю воїна з бородою в ближньому бою. При близькому сутичці противник міг схопити рукою бороду воїна і тим самим отримати перевагу в бою.
  • Борода складається з 7-15 тисяч волосків. А росте вона зі швидкістю 14 сантиметрів на рік.
  • Ті у кого великий волосяний покров - взимку легше переносити холод, а влітку у них, як з'ясовано, не перегрівається мозок.

Зараз, під час популяризації метросексуалів (хлопців, які особливо ретельно стежать за своєю зовнішністю) виникло ще одне протягом - чоловіки, які доглядають за собою, але при цьому залишаються мужніми і сексуальними. Так-так, саме доглянута борода і стрижки (Фейд, квіфф і інші модні hairstyle) роблять чоловіка справжнім самцем в очах жінок - сильним, сексуальним і при цьому дуже стильним.