Аматорський кубок з футболу в Києві проводиться вже не перший рік і привертає увагу команд з різних міст по всій країні. Це унікальна можливість спробувати свої сили в командній грі з іншими учасниками, завести нові знайомства і просунути власний бренд. За посиланням https://bestx-cup.com/ можна зареєструватися і почитати відгуки учасників, які вже брали участь у турнірі.

Як зареєструватися і стати учасником турніру?

Стати учасником всеукраїнського турніру простіше простого, для цього на сайті слід заповнити форму і відправити по електронній пошті. Після закінчення реєстрації всіх команд, проводиться жеребкування і починається чемпіонат згідно із затвердженим регламентом.

Всеукраїнський аматорський чемпіонат з футболу в Києві - найбільший в країні, якому немає аналогів! Організатори та спонсори пропонують розширений пакет послуг, в тому числі і знижки на покупку спортивної форми.

Взяти участь в цьому турнірі можуть всі бажаючі, а саме:

• хлопці від 15 років;

• чоловіки без обмежень за віком;

• організації зі своєю командою співробітників.

У заявці можна вказати до 18 учасників, і кожного тижня командам пропонується унікальний пакет послуг. Чемпіонат з аматорського футболу з кожним сезоном розвивається і пропонує гру на якісному полі, професійне суддівство, показ результатів на сайті та ін.

В кінці сезону розігрується кубок України, володарем якого може стати кожен претендент. Головне, вірити в сили своєї команди, тренуватися і активно проводити час на свіжому повітрі. Сьогодні вести здоровий і активний спосіб життя актуально і модно, тому запрошуються всі бажаючі взяти участь в турнірі з аматорському футболу.

Як замовити спортивну форму зі знижкою?

Спортивна форма є невід'ємною складовою образу кожного футболіста незалежно від рівня професіоналізму. За посиланням https://bestx-cup.com/promocod-bestx-cup.html можна знайти промокод, який надає право на отримання знижки в розмірі 20% на покупку футбольної форми.

Таку вигідну пропозицію пропонує один із спонсорів аматорського турніру – це інтернет-магазин Soccer for Life. Компанія спеціалізується на продажу спортивного одягу, взуття, екіпіровки і атрибутики від відомих брендів, гарантує високу якість і доступні ціни.

Досвідчені менеджери допоможуть швидко оформити замовлення, а перед цим підкажуть, як вибрати правильний розмір і фасон. Доставка виконується в найкоротші терміни по всій території країни, а в Києві є магазин і офіс.

Футбол вважається найпопулярнішою спортивною грою, в нього люблять грати не тільки діти, а й дорослі. Відчути себе справжнім футболістом можна в якісній формі, для пошиття якої використовуються першокласні тканини. Підкреслити індивідуальність і корпоративний стиль команди можна шляхом нанесення логотипу організації, що виконується на сучасному обладнанні.