Модульнi будинки СимфонiяБудівництво житла за каркасно-модульную технологією практикується в Америці, Канаді, країнах Європи на протязі багатьох десятиліть. Такий метод будівництва вважається економічно вигідним та дуже перспективним. В Україні населення слабо поінформоване про переваги даної будівельної технології, але каркасно-модульна технологія все активніше використовується забудовниками. Модульні житлові будинки мають ряд переваг перед будинками, збудованими за традиційною технологією.

Позитивні сторони модульних будівель

«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла являється лідером в цьому секторі українського будівельного ринку. Каркасно-модульне будівництво має ряд сильних сторін, які роблять цей напрямок особливо актуальним:

  • замовник у стислі терміни отримує теплий комфортний будинок, готовий до експлуатації;
  • будинки мобільні, їх можна перевозити на інше місце;
  • забезпечується можливість відчутної економії коштів на обслуговуванні будинку (до 80%);
  • площа будинку може бути збільшена шляхом придбання та установлення додаткових модулів.

Спеціалісти «Latem Homes» допомагають клієнтам спроектувати модульний будинок, що відповідає їх вподобанням. Виробник повністю відповідає за виробництво модульної конструкції, організує доставлення її на ділянку замовника, виконує роботи по встановленню будинку. У замовника не виникає проблем з пошуком матеріалів, розміщенням бригад робітників на період будівництва, вивезенням будівельного сміття.

Варіанти модульних житлових споруд

Спеціалісти компанії «Latem Homes» розробляють різні проекти модульних будівель, щоб кожен клієнт міг вибрати будинок, який повністю задовольняє його вподобання. Замовникам пропонуються будинки серій «Гарденвайт», «Симфонія», «Сандра», в яких використовуються різні матеріали для утеплення та оздоблення. Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" сподобаються клієнтам, які надають перевагу натуральним матеріалам для оздоблення. Стіни та стеля будинків цієї серії покриті дерев'яною вагонкою. Зовнішнє оздоблення стін якісним вініловим сайдингом забезпечує збереження привабливого вигляду будинку на протязі довгих років. Комплектація будинку передбачає все необхідне для створення комфортних умов проживання. Комплектація будинку може змінюватися за бажанням замовника.