Мотор-редуктор -  це нерозривне, інтегроване з'єднання електроприводу з механічною коробкою передач з додатковими пристроями, такими як муфта, гальмо і т. д. Завдяки компактній конструкції моторедуктор займає менше місця в порівнянні з розподіленою системою приводу. Редуктор замінює традиційні приводні системи, які зазвичай складаються з двигуна, редукторів, муфт і т.д., розташованих в одному корпусі або в декількох постійно з'єднаних сегментах.

Класифікація мотор-редукторів відповідно до застосуванням. Переваги та  недоліки.

Мотор-редуктори можна розділити відповідно до типу їх типу застосування. Найбільш поширені мотор-редуктори: 
⦁    планетарні, 
⦁    циліндричні, 
⦁    черв’ячні, 

Найбільшою перевагою цього типу приводних машин, безумовно, є їх невеликий розмір і розміщення майже всієї системи приводу в одному місці, в одному корпусі. Але при роботі з високою потужністю і високим передавальним числом одночасно, мотор-редуктори досягають великих розмірів, тому в цьому випадку краще використовувати звичайну, тобто розосереджену, приводную систему. Це найбільший недолік мотор-редукторів.
Але в  іншому випадку, мотор-редуктори, незалежно від їх типу, завжди будуть невеликого розміру і це є їх найбільшою перевагою. Завдяки концентрації всіх елементів приводної системи в одному корпусі відпала необхідність в підборі окремих компонентів. Параметрами, які необхідно враховувати при виборі пристрою, є: робоче положення, коефіцієнт перевантаження, потужність, ККД, вихідний крутний момент і обороти вихідного валу.


Використання


Мотор-редуктори використовуються практично у всіх галузях промисловості і в більшості промислового обладнання. Вони використовуються як в приводах простих пристроїв, наприклад, змішувачів або конвеєрів, так і в машинах, що застосовуються у важкій промисловості і в важких умовах роботи (наприклад, в умовах високої вологості або запиленості), що вимагають високотехнологічних рішень, наприклад, підвісних колій або екструдерів.

Широкий спектр різних типів мотор-редукторів, представлених по посиланню, робить пошук потрібної моделі для конкретного застосування дещо проблематичним. Причиною є те, що  асортимент мотор-редукторів дуже широкий і включає в себе рішення від багатьох вітчизняних виробників. На нашому сайті представлені вироби від передових українських виробників, тому ви можете бути впевнені в тому, що придбаєте якісний товар, який відповідає всім вашим потребам.