Про нанотехнології кожен з нас чув неодноразово. Але що це конкретно означає не знає ніхто. Нанотехнології поєднали в собі новітнє виробництво та вміння керування атомною структурою різних матеріалів. Стоп! Ми не лекції з фізики чи хімії в університеті! Не варто заглиблюватися в теоретичні знання та намагатися завчити тони важкої для сприйняття інформації. Варто лише розуміти, що «нано» знання можуть бути корисними в будь-якій сфері життя. Це з впевненістю доводить інтернет-магазин якісних нанопокриттів «НаноМаркет». Саме тут кожен покупець може обрати собі помічника, що зробить життя легшим та приємнішим.

Асортимент НаноМаркету.

            Віртуальні вітрини NanoMarket повні якісних товарів, що знайдуть своє застосування в будь-якій сфері життя:

1.      Товари для догляду та захисту одягу і взуття. В цій категорії представлені освіжувачі для одягу, захисні спреї для взуття, гідрофобні покриття для шкіри та інших матеріалів. Такі засоби можуть захистити від будь-яких погодних умов, при цьому зберегти цілісність матеріалу та поверхні вцілому. Серед зручних спреїв та різноманітних покриттів значне місце займають розчини для дезінфікуючої обробки тканин, килимів та взуття. Це забезпечує захист від потрапляння не тільки бруду, але й основних видів бактерій.

2.      Абразивні стрічки, що стали хітом продажів не тільки серед звичайних покупців, але серед великих підприємств. Стрічки дозволяють позначити небезпечні місця в приміщенні та на вулиці. Наприклад, така стрічка дуже знадобиться, коли в приміщенні відключене світло, а переміщуватися доводиться по темним коридорам та сходам. Стрічка с люмінесцентними властивостями «заряджається» вдень від звичайного сонця. А ввечері її заряду достатньо для освітлення. Також в асортименті магазину є стрічки, які не дають впасти на слизькій сходинці, чи підїзді в зимній період.

3.      Засоби нанодогляду за оселею це справжній скарб для турботливих господинь. НаноМаркет пропонує гідрофобні покриття для різних поверхонь та матеріалів у домі, засоби для чищення, освіжувачі тканин та приміщень, керамічні нано-покриття для варочних поверхонь, а також – з нержавіючої сталі та інших металевих сполук.

4.      Експрес-тести від НаноМаркету дозволяют кожній людині буди трохи лаборантом та розбиратися в основних показниках якості продуктів та товарів. Тестові смужки для аналізу води, набір для визначення у воді міді, тести на нітрати, метали та пари ртуті у продуктах. Це ефективна зброя проти шкідливих речовин, що переслідують в повсякденному житті кожну людину.

5.      Засоби від випромінювання. Екрануючі фарби, стрічки, тканини, пральні засоби та інші товари, що захистять організм від шкідливих випромінень. Захисний одяг представлений на полицях НаноМаркету – це наношапочка зі спандексу, що добре защищає не тільки від вітру, але й від впливу електромагнітного поля.

6.      Будівельні наноматеріли. Окрім високої якості покриття, кожна позиція в цій категорії наділена властивостями захистити атмосферних негараздів внутрішні та зовнішні приміщення, що гарантую довготривале використання. Гидрофобізатори, фарби, ґрунтовки та засоби для термозахисту.

НаноМаркет – обєднання якості з високими технологіями в імя здоровя та добробуту людей.