Репетиторами сьогодні працюють і підробляють найрізноманітніші люди, аби предмет, який вони викладають іншим, був для них добре знайомий. Але ми розглянемо тільки основні групи.

Репетитори України представлені на сайті Асоціації репетиторів України. Тут ви зможете знайти для себе гарного репетитора за потрібним вам предметом!

Студенти та аспіранти

Ця категорія репетиторів найбільш доступна за цінами. Вони не мають великого досвіду викладання, але це не означає, що їх послугами не варто користуватися.

Звичайно, якщо мова йде про системну підготовку, коли потрібно перевірити знання до самих основ, то краще звернутися до вчителя школи або вузу. Але якщо має місце прогалина всього в декількох темах, і учень сам знає, що йому треба підтягнути, то справа інша. Тоді це виправдано. Тим більше, якщо випускник збирається вступати в той же вуз, де на старших курсах навчається його репетитор. У цьому випадку учень і далі отримає підтримку, якщо йому виявиться важко вчитися.

Шкільні вчителі

Як репетитори, які виявлять і усунуть прогалини в навчанні за весь шкільний курс, вони незамінні. Правда, за родом своєї діяльності звикли робити це дуже поступово. Зате мають великий арсенал методів викладання і здатні вкласти міцні знання в найбільш безнадійні голови.

Шкільні вчителі можуть бути і зовсім недорогими репетиторами, у порівнянними за цінами з вузівськими викладачами. Тут все залежить від того, наскільки активно педагог займається репетиторством і від історії успіху його учнів.

Асоціація репетиторів України завжди допоможе вам знайти гідного репетитора!

Викладачі вузів

Найбільш затребувана категорія репетиторів. Причому найчастіше батьки хочуть мати в якості репетитора викладача саме того вузу, в який планує поступати їхній син або дочка.

Бажання знайти викладача з того самого вузу може бути виправданим, якщо крім випускних іспитів абітурієнту треба буде здавати ще вузівський іспит з того чи іншого предмету. В такому іспиті бувають свої «фішки», які ніхто не знає, крім викладачів вузу. Наприклад, усний англійський в такій ситуації здати непросто, втім, як і написати есе за певним шаблоном. Найнявши викладача, який в курсі, що відбувається на такому іспиті, ви дійсно збільшите шанси на вступ.

Інші фахівці

Є велика категорія репетиторів, які не є ні студентами, ні шкільними вчителями, ні викладачами вузів. Це все ті люди, які свого часу добре вивчили предмет і тепер заробляють тим, що вчать йому інших. Серед них є фахівці найрізноманітніших професій, для яких репетиторство - це або спосіб додаткового заробітку, або фріланс, що відкриває величезні можливості для особистої свободи.