Для того, щоб запустити процес створення реклами потрібно надати менеджеру бажаний розмір зображення та визначитись з місцем його розташування в/на транспортному засобі. А оскільки у розпорядженні фахівців є значний перелік носіїв реклами, то їх розміщують так, щоб мати максимальний контакт зі споживачами. Наприклад, реклама в маршрутках і тролейбусах може довго тримати на собі увагу людини – за відсутності зовнішніх подразників. В даній статті ми розглянемо основні правила створення успішної реклами, якими користуються дизайнери РК “Стікермен”.

Реклама в маршрутках та інших транспортних засобах: основні вимоги та особливості

Реклама в маршрутках

Основні правила правильної подачі актуальної інформації мають наступний вигляд:

  • охоплення тих видів засобів пересування, якими користуються представники можливої категорії споживачів;
  • постійний візуальний контакт рекламного зображення з потенційним клієнтом;
  • привертання уваги;
  • лаконічність і стриманість тексту;
  • зрозумілість для масової аудиторії.

Надзвичайно велике значення для такого формату подачі інформації має дизайн реклами, який буде привертати і утримувати увагу споживача. Оформлення реклами є важливим при створенні рекламної кампанії. Листівка повинна містити: контактні дані, логотип компанії (бажано), стислий перелік послуг. Шаблон майбутнього зображення має викликати асоціацію з вашою компанією та бути лаконічним.

дизайн реклами

З цієї точки зору рекламу поділяють на три типи:

  • внутрішня - дисплеї, рекламні листівки, рядок, що біжить, наклейки в маршрутках, тощо;

наклейки в маршрутках

  • зовнішня – мета реклами цього типу передбачає привертання уваги не тільки пасажирів, але й учасників дорожнього руху;

реклама на маршрутках

Доведено, що цікава реклама в середині салонів привертає увагу пасажирів більше, ніж звичайна преса. Оскільки громадським транспортом користуються працюючі люди, домогосподарки, пенсіонери, школярі та студенти, тому реклама в транспорті орієнтована саме на ці категорії цільової аудиторії.

реклама в транспорті

Рекламний дизайн для транспорту: деякі нюанси

Цей професійний напрямок відрізняється своєю специфікою через використання в якості носія різних видів засобів пересування. Принципи дизайну тут передбачають неодмінне проєктування відповідного макету. Також в даному питанні надзвичайно важливо орієнтуватися в матеріалах, які повинні бути нанесені на поверхню. Під час розробки макету для реклами квіткового магазину, потрібно врахувати легкість і швидкість сприйняття її, навіть при русі транспорту. Дизайн реклами повинен містити чітку інформацію про діяльність магазину та обов’язково контакти. Шрифти у оформленні такої реклами мають бути пропорційними розміру листівки.

Варто зазначити, що рекламні послуги такого типу є досить складними за своєю специфікою. Адже в даному випадку виникає потреба працювати вже з готовим носієм, який має свої габарити, форму, забарвлення кузова, і всі ці нюанси значно впливають на дизайн і рекламу.

В основному, необхідно приділяти особливу увагу заголовку – до прикладу, реклама для магазина має дати можливість потенційному клієнту побачити посилання і місце звертання для детальної інформації. Також не менш важливо робити акцент на доступність для споживачів товарів або послуг. Так, реклама дитячого магазину може мати інформацію про регулярні знижки на проведенні цікавих акцій чи розпродажів.

Також не менш важливу роль має сюжет, вдало реалізований з врахуванням функцій торгових компаній. Як вдалий приклад - реклама будівельного магазину має враховувати специфіку товару, а реклама відкриття магазину передбачатиме недовгий період експлуатації.

Якщо брати до уваги брендування корпоративного транспорту, то тут треба врахувати загальний фірмовий стиль, а потім вже контактну інформацію та перелік послуг. Саме такою може бути реклама для магазина дверей – компанії виробника.

Дизайн макета розробляється відразу з урахуванням всіх нюансів видів реклам. З усіма такими та іншими процесами добре обізнані працівники нашої компанії. Тому, якщо вам потрібна якісна реклама магазину одягу, чи власної фірми – команда РК «Стікермен» завжди готова допомогти розробити дизайн та виконати якісне розміщення.

Наші контакти: https://stickerman.com.ua/