УкрВіпСервіс - надійний провідник в сфері міжнародних перевезень. Наша компанія https://www.uvs.in.ua/ надає не тільки логістичні послуги, але і цілий ряд супроводжуючих: оформлення на митниці, отримання документів, довідок, складання маршруту та інші.

Зрозуміло, у власників бізнесу на організацію перевезення йде набагато більше часу, ніж у наших фахівців. Більш того, митно-брокерські компанії мають пільги і повноваження, які дозволяють проходити митні процедури за більш короткі терміни.

УкрВіпСервіс перевозить різні типи вантажу в рамках закону. Для цього ми надаємо відповідний транспорт та відповідні умови транспортування.

Способи доставки вантажу з компанією УкрВіпСервіс

Якщо ви плануєте отримувати вантаж з далеких країн, тобто варіанти авіа або морського перевезення. Головна перевага останньої - в прийнятній вартості та можливості перевозити великовагові вантажі великими партіями. Доставка морем можлива і для невеликих партій товару в складі збірних. Це дозволяє здійснювати перевезення за прийнятною вартістю.

Авіа - найбільш оперативний спосіб перевезення з будь-якої точки світу. Літаком вигідно доставляти термінові, швидкопсувні вантажі, фармакологічні препарати, медичне обладнання. Це не найдешевший варіант транспортування, але його виправдовує висока швидкість.  

Ж / д і автоперевезення - затребувані способи доставки по материку. Ж / д транспортом перевозять великі партії. Хоча і фури, які надає наша компанія, мають вантажопідйомність до 22 тонн.

Як найбільш надійно доставити медикаменти?

Відомо, що для медикаментів не прийнятно порушення норм зберігання, тому весь наш транспорт відповідає вимогам транспортування. Є спеціальні контейнери, холодильники для швидкопсувних препаратів.

Авіатранспорт буде ідеальним рішенням при термінової доставки. Якщо терміни не мають гострого значення, то будь-який інший варіант завжди доступний. Так, при доставці медикаментів з Європи найчастіше використовуються фури і мікроавтобуси. Для далеких напрямків підійде морське перевезення.

Які документи потрібні для оформлення вантажів

Оформлення документів - важливий і відповідальний момент в плануванні перевезення. При доставці медичних препаратів отримання ліцензій, сертифікатів відповідності, як правило, необхідно.

Щоб не допустити простої при оформленні на митниці, важливо заздалегідь зібрати все необхідне документи і довідки. Звертайтеся в УкрВіпСервіс і ми допоможемо вам.