Важливість дотримуватись сезонності в одязі, коли маєш свою роздрібну точку з продажу, здавалося б очевидна. Але деякі підприємці все ж не дуже слідкують за вчасним оновленням свого асортименту. І даремно. Така затримка веде за собою зниження попиту та продажів, і може привести до втрати клієнтів, адже, не знайшовши у Вас потрібного товару, вони звернуться до конкурентів. Початок кожного сезону – це вже пік продажів. Починає рости попит все ж заздалегідь, бо багато покупців планують оновлення гардеробу на наступний сезон завчасно. Погода дуже мінлива, та може різко змінитися і потрібно бути готовим до цього. Тому і дитячий одяг оптом у магазин важливо закупити вчасно, а саме – перед початком сезону.

3 причини купити дитячий одяг оптом перед початком сезону

Щоб утримати своїх постійних клієнтів та стабільні продажі, треба вчасно купити дитячий одяг оптом до будь-якого сезону. Це дозволить тримати свій бізнес на високій рентабельності. Нижче наведемо ще декілька причин для того, щоб оновити свій асортимент заздалегідь.

 • Стовідсоткова готовність до сезону, надає можливість не робити цього похапцем, що може привести до помилок або збільшення витрат на оптову закупівлю.
 • Гарна можливість випередити конкурентів та привернути увагу їх покупців до свого магазину.
 • Встигнути викупити у свого постачальника найкрасивіші моделі наступаючого сезону та вчасно, поки є в наявності, закупити ходову продукцію та розміри, які розкуповуються швидше за все.

Важливу роль в оновленні асортименту та підготовці до наступного сезону грає надійний постачальник дитячого одягу. Він теж повинен вчасно мати на своїх складах сезонний одяг. 7 км орг юа знає всі тонкощі успішного ведення бізнесу, тому завчасно пропонує своїм клієнтам актуальний дитячий одяг оптом недорого від виробників, в якості товару яких немає ніяких сумнівів. Адже вони перевірені роками плідної співпраці та попитом українських маленьких модників та модниць.

Тисни ТУТ, щоб перейти на сайт постачальника 7 км орг юа

Для наступаючої зими в асортименті вже представлений зимовий дитячий одяг оптом 7 кілометр:

 • стильні дитячі курточки з високоякісних матеріалів та із зносостійкою фурнітурою;
 • красиві шапки для зимових прогулянок, які надійно захищають голову малюка від вітру та снігу;
 • теплі колготи на носки;
 • різноманітні рукавички та шарфи.

Переглянути колекцію дитячого одягу

Кожна модель пропонується в різних розмірах, для різної вікової категорії дітей. Тому не зволікайте та купуйте оптом дитячий одяг у відповідального вітчизняного постачальника Одеса 7 км.

Де купити дитячий одяг оптом дешево і розпочати надійну співпрацю?

Купити оптом дитячий одяг дешево зовсім не означає, що потрібно нехтувати якістю. 7км - це магазин опт дитячого одягу, який має прямі поставки якісного одягу для дітей з фабрик, тому може пропонувати його за найнижчими цінами. Але кожна одиниця товару сертифікована та відповідає всім стандартам якості.

Співпрацю з інтернет-магазином почати дуже легко:

 • завітати на сайт 7km.org.ua;
 • вибрати моделі одягу, розміри та кількість;
 • оформити замовлення;
 • дочекатися дзвінка від менеджера;
 • оплатити;
 • отримати товар у найближчому відділенні транспортної компанії.

Популярний інтернет магазин дитячого одягу оптом пропонує не тільки низькі ціни та вигідні умови для співпраці. Він готовий ділитися досвідом та давати поради для успішного ведення бізнесу у сфері продажів одягу для дітей усіх вікових категорій.