Можливості CRM і індивідуальні, і безмежні одночасно. Все залежить від специфіки компанії, завдань, масштабів і т.д. Перерахуємо ключові вигоди для бізнесу.

Цікавить вартість впровадження CRM? У такому разі вам варто відвідати сайт «Бітрікс», де ви знайдете усю необхідно вам інформацію про CRM!

Автоматизація

Якщо грамотно впровадити CRM, налагодити в ній бізнес-процеси, то можна автоматизувати до 95% завдань, як рутинних, так і серйозних. Що це дасть:

  • Все, що автоматизовано, відразу звільняє час співробітникам, вони встигають більше, отримують крутіше результат: в продажах, фінансах, юридичних питаннях, маркетингу, на виробництві.
  • Людський фактор зводиться до мінімуму - менше ризик забути, накосячіть, упустити щось важливе.
  • Клієнтська база - якщо налаштоване автоматичне формування операцій і клієнтів, то не буде пропущених звернень, а значить - ви не будете втрачати потенційних клієнтів, прибуток.

Приклад автоматизації для коворкінгу: раніше на складання договору, уточнення деталей, пошук важливої  інформації у менеджера йшло 1.5 години. Впровадивши автоматичну генерацію договору з картки клієнта, це займає 2 хвилини. У стандартний док автоматом додаються дані про компанії клієнта і всі важливі параметри, включаючи актуальну дату, вартість і т.д.

Приклад автоматизації для усунення косяків: раніше одному і тому ж менеджеру керівник міг призначити зустріч з 2 різними потенційними клієнтами, в різних кінцях міста. Впровадивши CRM з чітким календарем завдань і зайнятості менеджера, просто неможливо поставити людині ще одне завдання на зайнятий час. З'являється повідомлення і підсвічуються вільні дні та години в календарі.

Завдяки CRM ваша аналітика стане зрозумілою, наочною і швидкою. Клік-клік - перед вами підсумки роботи за день, тиждень або вісім місяців і чотири дні.