Осінь - це сезон довгих вечорів, підготовки до зимових свят і вибору подарунків. А ще це період нових хобі, адже кількість вільного часу взимку більше, ніж влітку, а значить, його можна витратити на щось цікаве і незвідане. Якщо ви до цих пір не визначилися, що покласти рідним і близьким під ялинку, у нас для вас є хороша підказка — набори для малювання за номерами!

Гарний подарунок і модне хобі

Картини за номерами (вони ж — розмальовки по цифрам) представляють собою полотно зі схемою, закріпленою на дерев'яний підрамник. Всі сегменти схеми мають номери, що відповідають номерам на баночках з фарбою, яка входить в комплект. Замальовуєте зазначеними кольорами деталь за деталлю і в результаті ви отримуєте справжню картину! Це дуже захоплююче, весело і під силу кожній людині.

Пензлики для малювання теж входять в набір. Також багато виробників додають в комплект кріплення, щоб повісити полотно на стіну. Рама таким полотнам не потрібна, просто замалюйте боки картини згідно зі схемою, і ви отримаєте сучасну картину з ефектом об'єму.

Сюжет можна вибрати будь-який: квіти, пейзажі, ілюстрацію для кухні, абстракцію, транспорт або мультяшних персонажів. Тут можна орієнтуватися на особисті переваги, тільки не забувайте брати до уваги деталізацію малюнка: чим вище його рівень, тим більше часу і наполегливості вам буде потрібно.

Подивитися весь асортимент і купити картини по номерах з доставкою по Україні можна на сайті Raskraski.com.ua. Посилка в Кременчуг надійде протягом 1-2 робочих днів. Рекомендуємо приступити до вибору вже зараз, поки не почався божевільний передноворічний ажіотаж.

Правила малювання за номерами

Так як все матеріали і аксесуари для малювання по цифрам продаються в комплекті з полотном, вам потрібно подбати лише про зручне розташування і хороше освітлення. Ще вам знадобиться стаканчик з чистою водою і пара чистих сухих серветок.

Завершивши розмальовувати певні деталі, щільно закривайте всі відкриті баночки з фарбою, інакше вона засохне і стане непридатною. Також намагайтеся берегти пензлики: не залишайте їх надовго у воді і не обробляйте миючими засобами. Це продовжить їм життя і ви зможете використовувати їх і для інших малюнків.