Підлітковий вік – це період бурхливих емоцій, спонтанних рішень, перших стосунків, страху провалу або невдачі, бажання зайняти авторитетну позицію серед однолітків тощо.

Багато батьків списують складності підліткового періоду на «тяжкий вік» або «гормональний дисбаланс». Однак не можна використовувати ці причини як відмовки та ігнорувати проблемні ситуації.

Підлітки стикаються з першими дорослими проблемами: конфлікт бажань і можливостей, дослідження та пошук своєї ідентичності тощо.

Для дитини в цей період важливими є анонімність і безпека. Вона переживає, що терапевт розповість батькам про її особисті занепокоєння. Тому підліток може відмовлятися від консультацій або приховувати деякі проблеми.

Якщо ваша донька або син попросили про допомогу – не ігноруйте це. Запропонуйте сходити на консультацію до психолога для підлітків. Поясніть дитині, що особисті переживання залишаться тільки між нею та фахівцем.

Проблеми, з якими допоможе психолог для підлітків сервісу HoldYou:

  • дитина періодично відчуває тривожні розлади, панічні атаки, знаходиться в стані апатії або депресії;
  • негативно вплинув переїзд до іншого міста, зміна школи або колективу;
  • напружені відносини з однокласниками, булінг, залякування, знущання;
  • девіантна поведінка, агресія, вандалізм;
  • дитина відчуває труднощі при знайомстві з новими людьми, не вміє заводити друзів, замкнута і мовчазна;
  • підліток переживає розлучення батьків або стає свідком частих сімейних конфліктів;
  • перші стосунки, страх розчарування або невдалого кохання;
  • низька самооцінка, невпевненість у собі;
  • дитині складно висловлювати свої почуття та емоції.

Підліток може переживати й інші проблеми, важливо, щоб він не боявся поділитися ними з вами.

Консультація з фахівцем онлайн буде більш комфортною для дитини, адже вона перебуватиме в знайомій і безпечній обстановці.

Психологи HoldYou гарантують анонімність і конфіденційність. На початку сеансу підліток розповість, що його турбує, які внутрішні кризи переживає та які складнощі у відносинах відчуває. Після фахівець запропонує найбільш підходящі техніки терапії, дасть домашнє завдання.

Батьки отримають всю необхідну інформацію для гармонійної взаємодії з дитиною.

Записуйтеся на першу консультацію до підліткового психолога прямо зараз. Зробити це можна через мобільний додаток, сайт або зателефонувавши на гарячу лінію.