Кухня та ванна - одні з тих кімнат про естетику яких власники особливо дбають. Водночас це приміщення з безпосередньо прилеглими трубами та комунікаціями, наприклад водопроводами. Перед ремонтом слід подумати, як зробити так, щоб інтер’єри були одночасно функціональними та візуально привабливими.

Безперечно, вся стіна, покрита плиткою або шпалерами, виглядає естетично, і ви прагнете до такого ефекту - візуальної узгодженості. На жаль, будівництво стін без ревізійних люків VHID manufactory унеможливлює очищення труб або зчитування лічильників.

Приховані ревізійні люки - це спеціальні конструкції, що дозволяють отримати доступ до:

  • лічильників води,
  • лічильників тепла,
  • сифонів у сантехнічних пристроях,
  • різних типів фільтрів та клапанів.

Ревізійні люки потрібні або необхідні скрізь, де є оглядові або змінні елементи для ремонту даної частини установки.

Чим замаскувати ревізійні люки?

Ревізійні люки виготовлені з пластику або алюмінію і мають нейтральні кольори: білий, металік. Вони можуть встановлюватися вертикально та горизонтально, залежно від потреб. Деякі мають зручні ручки для відкривання, інші - цілісні. Для особливо важливих елементів установки ви можемо вибрати в каталозі VHID модель із замком та ключем.

Приховані ревізійні люки не прикрашають кімнату, але і не спотворюють її. Універсальні кольори призначені для маскування їх в стіні. Також вони добре гармонюють з сантехнічними приладами, які, як правило, мають білий колір.

Якщо ви є власниками кухні чи ванної кімнати з іншим кольором, для збереження цілісності дизайну ви можете вибрати алюмінієві люки та пофарбувати їх у відповідний колір.

Де використовувати ревізійні люки?

Ревізійний люк повинен знаходитися на відстані максимум 50 см від сифона. Отвір повинен бути не менше 20 см завширшки і довгим - інакше буде некомфортно поводитися з інструментами. Особливо рекомендуються моделі, які кріпляться до плитки неінвазивним способом: за допомогою магнітів, розміщених в рамі.

Ревізійний люк потрібен не тільки у ванній і на кухні, але і у вітальні - біля каміна. Він повинен забезпечувати доступ до очищення, тобто елементу димоходу, в якому накопичується сажа. Регулярне її чищення не тільки впливає на безпеку використання димоходу, але також покращує роботу та забезпечує повну функціональність.

Вибираючи ревізійні люки на сторінці VHID, ви повинні пам’ятати про основне питання - вони не можуть бути пластиковими. Через високі температури в димоході буде доречним металевий оглядовий люк, стійкий до специфічних умов експлуатації. Люк також матиме різні, часто нестандартні розміри, оскільки оглядові отвори в димоході дещо інакші, ніж у ванній або на кухні.