Чи знаєте ви, що близько 4 мільярдів людей щороку користуються автобусами, трамваями та метро в нашій країні? Безсумнівною перевагою реклами в громадському транспорті, що пропонує сайт https://stickerman.com.ua/реклама-в-транспорті-київ/ є широкий спектр кампанії, який може охопити до 3 мільйонів людей щодня. Основною проблемою, з якою стикається кожен рекламодавець, є небажання споживачів знайомитися з рекламою. Ви уникаємо їх, коли у вас є можливість. Під час телевізійної реклами ви виходите, щоб приготувати собі чашку чаю, радіо легко відключити, і ви можете встановити штекер блокування реклами в Інтернеті.

Однак реклама в автобусах або трамваях виглядає зовсім по-іншому. Переповнені машини створюють додаткові рекламні можливості. Перш за все, екран дуже важко ігнорувати, особливо коли велика кількість пасажирів заважає вам дістати книгу чи газету. По-друге, реклама відображається поперемінно з інформацією з життя міста, тому пасажири дивляться на неї з великим інтересом. Статистика показує, що 2/3 пасажирів завжди стежать за рекламою та новинами, які транслюються в транспорті.

Реклама в громадському транспорті є чудовим рішенням як для великих підприємств, так і для невеликих місцевих компаній. Її вартість не висока, а ефективність може бути величезною. Все, що вам потрібно зробити, це повідомити нам, яким видом громадського транспорту користуються ваші клієнти, і ми розмістимо там вашу рекламу.

Широкий спектр реклами в громадському транспорті обумовлений не тільки високою мобільністю та широким парком транспортних засобів. Широкий вибір засобів масової інформації також має велике значення. Поєднуючи навіть два різні рекламні засоби, охоплення кампанії може бути значно збільшено. В даний час ми пропонуємо 16 різних видів реклами в громадському транспорті, тобто монітори всередині транспортних засобів, рекламні рамки, всебічне обгортання, плакати, наклейки та багато іншого.

Реклама в громадському транспорті

Кожен користується громадським транспортом більш-менш часто, оскільки громадський транспорт є одним з найпопулярніших видів транспорту. Київ - велике місто та столиця країни, а це означає, що в ньому багато жителів та гостей. Як результат, у столиці дуже добре розвинена мережа громадського транспорту. Це означає, що значна частина людей користується громадським транспортом, щоб дістатися з одного місця в інше.