Екскаватори — досить затребуваний вид спецтехніки. Такі машини активно застосовуються на будівельних майданчиках. Нерідко цю спецтехніку використовують для знесення старих будівель. Корисні екскаватори при створенні доріг. Не обійтися без них у кар'єрах і на гірничій виробці. Використовуючи цю спецтехніку, можна створювати траншеї і ями, робити насипи, вантажити або вивантажувати сипучі матеріали, вирівнювати грунт, демонтувати споруди або дорожнє покриття. Нерідко екскаватори порівнюють з тракторами, але ці два види спецтехніки мають кілька суттєвих відмінностей.

Оренда екскаватора в Кіїві

Обходиться екскаватор зазвичай дорожче трактора. Набагато простіше взяти техніку в оренду. Така послуга досить популярна. Можлива оренда екскаватора в Київі  в Express Tehbud. У компанії досить великий автопарк спецтехніки, що дозволяє підібрати оптимальний варіант з урахуванням конкретного проекту. Вартість роботи екскаватора залежить від конкретної моделі, часу прокату.

Брати спецтехніку напрокат вигідно з кількох причин:

  • не потрібно виділяти місце для її зберігання;
  • не доводиться витрачатися на утримання, технічне обслуговування;
  • найняти екскаватор можна на будь-який зручний термін, можлива тривала оренда;
  • компанії, які надають таку послугу, постійно оновлюють автопарк;
  • можна підібрати модель, яка оптимально підходить під ваш проект (у випадку з покупкою зазвичай вибирають універсальну спецтехніку з усередненими характеристиками).

Основні відмінності екскаватора від трактора

Ці два види спецтехніки схожі за  по конструкцією, проте деякі відмінності все одно існують. Зокрема, ківш входить у базову комплектацію екскаватора. У тракторі це устаткування теж може використовуватися. Однак його купують і встановлюють окремо.

В екскаваторах використовуються різні види ковшів:

  • За умовчанням. Потрібні для демонтажних робіт, розчищення території.
  • Навантажувальні. Застосовуються для навантаження руди в кузов.
  • Грейферні. Служать для транспортування великогабаритних вантажів.
  • Гаки. Використовуються при перевезенні крупногабариту, зафіксованого тросами.
  • Розрихлювачі. Незамінні на виробленні корисних копалин.

Крім ковшів в ескалаторах можуть застосовуватися стріли, копрові щогли, рукоятки. Детальніше можна дізнатися в Express Tehbud. Тут вдастся взяти екскаватор в оренду з різним обладнанням.

Попри всю різноманітність змінних знарядь, екскаватор вважається більш вузькоспеціалізованою спецтехнікою, ніж трактор. Останній може бути промисловим і сільськогосподарським. Доповнюється не тільки навісним обладнанням, а й причепами.